לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
שיפור בגרויות
מכללות
אחד ממקצועות החובה לבגרות הוא מקצוע הספרות. לכן, מי שנכשל למשל בבחינה ייאלץ בהמשך לעשות שיפור בגרות בספרות על מנת להוציא ציון עובר ולהיות זכאי לתעודת בגרות. גם מי שעבר את הבחינה ורוצה לשפר את הממוצע שלו עשוי למצוא עצמו בוחר לשפר דווקא ציון של מקצוע זה. יש גם מי שבוחר לעשות את המבחן המוגבר, כלומר במקום 2 יחידות לימוד לעשות 5 יחידות לימוד במידה ומקצוע הספרות מעניין אותו, או שהוא מאמין כי בחירה זו תאפשר לו להוציא צוין גבוה יותר מאשר מקצועות אחרים. לפעמים אנשים בוחרים באופציה של שיפור בגרות בספרות ברמה המוגברת היות והם הבינו כי על מנת להתקבל ללימודים גבוהים הרצויים עליהם לשפר את הממוצע המשוקלל והעלאת הציון בספרות תשפר את הממוצע באופן הרצוי.
 
מתעניין בשיפור בגרות בספרות?השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא שיפור בגרויות:

שיפור בגרות בספרות – רמה של 2 יחידות לימוד

 
השלמת בגרויות במקצוע הספרות ברמה של 2 יחידות לימוד כוללת 5 חלקים. החלק הראשון כול שירה, בעיקר כזו מימי הביניים, שירים של ביאליק ושירים מהמאה ה-20. בין המשוררים הנלמדים במסגרת רמה זו: לאה גולדברג, יהודה עמיחי, ועוד. שיפור בגרות בספרות כול עוד ארבעה חלקים נוספים, למשל הסיפור הקצר, חלקם עבריים וחלקם מתורגמים. חלק נוסף כול רומן ונובלה, ביניהם לומדים את "סיפור פשוט" של עגנון. ישנו גם חלק של דרמה שכולל טרגדיה שנכתבה על ידי סופוקלס או על ידי שייקספיר ועוד דרמה מודרנית. החלק האחרון אותו יעשה מי שבוחר באופציה של שיפור בגרות בספרות הוא אנסין – כלומר התמודדות עם טקסט שלא נלמד במסגרת התיכון.
מה תלמדו בשיפור בגרות בספרות?
מי שיבחר שיפור בגרות בספרות ברמה של 5 יחידות כולל טקסטים נוספים, למשל פרקים מתוך דון קישוט. כמו כן לומדים נושאים נוספים כמו מין המיתולוגי לפנטסטי.שיפור בגרות בספרות ירים את ממוצע הבגרויות ויאפשר לכם על ידי מקצוע הנחשב לקל ביחס למקצועות אחרים להרים את הציונים במהלך פשוט של לקיחת קורס זה.

מעבר לכך שיפור בגרות בספרות ייתן לכם את הידע הנדרש להיות בקיאים בספרות ובשירה של עם ישראל בפרט והעם היהודי בכלל, ותוכלו לקבל את היסודות מהן מורכבת שפתינו, ולהעשיר את אוצר המילים שלכם בשפה העשירה שלנו גם כך.

שיפור בגרות בספרות תפתח עבורכם באופן אישי את הדלת לעולם הדמיון העשיר של הכתיבה, ואת העולם העשיר של החריזה, כמוכן תחשפו לכותבים אשר ביססו את האמנות הזו במדינתנו הצעירה.
שיפור בגרות בספרות ייתן לכם את האפשרות לעסוק במיני מקצועות מגוונים כמו עיתונאות, הוראה וכו', וכמובן שבלקיחת קורס פשוט של שיפור בגרות בספרות תעשירו כל כך הרבה מעולמכם
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים