לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
שיפור בגרויות
מכללות
ציור של שיפור בגרות בכל מיני נושאים
להשכלה התיכונית בימינו יש חשיבות רבה בעת הקבלה לאוניברסיטאות ולמכללות השונות, ואולי אפילו עשויה להיות קריטריון קבלה לעבודות מסוימות.
השכלה תיכונית מהווה איזו שהיא נקודת פתיחה עבור קבלה לאוניברסיטאות ללימודים גבוהים בתור מבחן בוחן ליכולות התלמידים, לרצינות ולשקדנות שלהם.
העולם המתפתח שלנו דורש מאיתנו להמשיך ולהתפתח איתו – אנחנו צריכים ללמוד, להשכיל, לקבל ניסיון ולפעול בתחום שבו אנחנו רוצים להתפתח. נקודת ההתחלה עבור אנשים רבים שמחפשים משרה אינה שווה – מעסיקים רבים מחפשים תכונות שונות ומעסיקים על פי קריטריונים שונים.
אחד מהקריטריונים הללו הוא השכלה תיכונית ו\או השכלה גבוהה.
 
מתעניין בשיפור בגרויות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא שיפור בגרויות:

מדוע לשפר בגרויות?

 
שיפור בגרויות נועד לעזור לנו לקבל נקודת פתיחה יותר טובה בעת הקבלה לאוניברסיטאות.

בעוד לא הרבה מעסיקים מתייחסים לתעודת הבגרות בתור קריטריון לקבלה, ישנם מעסיקים שמסתכלים באור חיובי מאוד על תואר או תעודה – זה אולי שגוי, זה אולי לא הוגן. זאת המציאות.
כאשר אנחנו רוצים לפרוץ את דרכנו בעולם הקריירה, לעיתים אין לנו ברירה אלא לבצע שיפור בגרויות או השלמת בגרויות – כדי ליישר קו עם שאר האנשים בעלי הבגרות המלאה, עם הציונים הגבוהים ועם אחוזי הקבלה הגבוהים יותר לאוניברסיטאות.
כאשר אנחנו רוצים להתקבל לאוניברסיטה ויש סף שאנחנו לא עובדים עקב ציוני הבגרות שלנו, שיפור בגרויות הוא בהחלט משהו שאנחנו זקוקים לו.
שיפור בגרויות נועד לכל אדם שרוצה לרכוש השכלה במוסדות הגבוהים.
שיפור בגרויות מיועד לכל אדם שרוצה לבנות לעצמו קריירה בתחום שבו הוא רוצה לעסוק.
שיפור בגרויות נועד לכל אדם שרוצה להרוויח סכומים גבוהים של כסף ולצאת ממעגל שכר המינימום.
להרוויח ביושר תואר, להשיג את היוקרה ולהתקבל לעבודה איכותית ומכניסה.

שיפור בגרויות יכול להיעשות בכל התחומים שאותם למדנו בבית הספר, החל מהמקצועות הבסיסיים כגון מתמטיקה ואנגלית ועד למקצועות ההרחבה.
שיפור בגרויות – לפעמים בשביל ציון...
שיפור בגרויות לפעמים משנה לנו את החיים מקצה לקצה, אם בתקופת התיכון כל הנושאים שהעסיקו אותנו היו סביב בילויים וכייף, שזה הגיוני לחלוטין בגיל ההתבגרות, שיפור בגרויות למעשה יכול לשנות לנו את המקצוע שאנו פונים אליו לעתיד, מללמוד מקצוע אשר הדרישות אליו נמוכות יחסית למקצוע שדרישות הקבלה אליו גבוהות.

למשל במידה ויש בגרות מלאה עם ציון נמוך יחסית במתמטיקה אך הציון עובר לצורך קבלת הבגרות המלאה, וחלומך הוא להתקבל ללימודי ראיית חשבון, להיות רואה חשבון מוסמך וליהנות מהסטאטוס הגבוה שמייחסים למקצוע.
לצורך כך קיימת הפלטפורמה של שיפור בגרויות, ניתן לגשת לחזק בגרות אחת ויחידה בשביל ציון אחד במתמטיקה לצורך הקבלה ללימודים גבוהים בתחום מסוים.


אין ספק ששיפור בגרויות יכול לשנות את העתיד, וממקצוע שהולכים ללמוד כי זו הברירה היחידה, אנו מקבלים את הכוח והאפשרות של הבחירה במקצוע הנכסף, ובזכות שיפור בגרויות אנו יכולים למעשה לבחור בכל מה שעולה לנו לראש. הדבר מאפשר ליהנות מהאפשרות לבנות את החיים שלכם בדיוק כפי שעושים בגיל ההתבגרות בבית הספר – אך עם הניסיון, הסבלנות וההבנה שהביאו לכם החיים הבוגרים. במילים אחרות, כאשר אתם מצליחים להתגבר על העצלנות והחוסר רצון ללמוד – תמיד יש את אופציית השלמת בגרויות ששם בשבילכם.

תלמידים קוראים מהמחשב

מה המאפיינים של אנשים שיכולים להיעזר באמצעי זה?
אין שום הגבלה! כל אדם שרואה את עצמו מצליח הרבה יותר ממה שהוא הצליח בתיכון (ולא משנה מה הייתה הסיבה לכך) יכול להיעזר באפשרות לעשות שיפור בגרויות או השלמת בגרויות. יתר על כן, אפילו הגיל לא מהווה מגבלה, משום שיש אנשים רבים שלאחר עיסוקים רבים לאחר שנות הלימודים מחליטים לפתע אחרי גיל 30 לרכוש השכלה אקדמית, ומוכנים לעשות דברים רבים למען השגת מטרה זו.
אין פלא עם כן, שקיימות מסגרות רבות המספקות את השירות האלה, המאפשרות לא רק לעשות שיפור בגרויות עד הרמה הדרושה על מנת להתקבל לחוג הרצוי במוסד הלימודים הרצוי, אלא אפילו לעשות מכינה אקדמית מלאה, שלא רק תשמש בתור תחליף לתעודת הבגרות, אלא גם תכין בצורה יעילה ביותר את האדם ללימודים במוסד האקדמי. מדובר בפרט  חשוב ביותר, משום שבמכינה מלמדים את הדברים שבשלבים מאוחרים יותר עשויים "להפיל" את הסטודנטים הטריים ולהביאם למצב של ייאוש. אך מסגרת זו מתאימה הרבה יותר לאנשים שכמעט ולא ניגשו למבחני הבגרות בבתי הספר. במידה ויש ברשותכם תעודת בגרות מלאה או חלקית, שציוניה או מספר מבחנים חסרים מונעים מכם להגיש מועמדות לחוג הרצוי, כדאי מאוד לבחון את האפשרויות השונות העומדות בפניכם, את הצרכים שלכם מתהליך שיפור הציונים, ועל סמך זאת לבחור את המוסד והקורס הנכון עבורכם.
כיצד בוחרים מסגרת מתאימה?

אין זה סוד שאנשים רבים לא עשו את המרב בשנות בית הספר, ולכן בוחרים לכפר על עוונות העבר בשלבים מאוחרים יותר. זו הסיבה לכך שקיימות בארץ אינספור מסגרות המאפשרות לעשות זאת על פי התנאים שלכם. זה מתחיל עוד מהאפשרות לעבור את הבגרויות בצורה אקסטרנית עוד בשנות בית הספר, וממשיך בצורה הרבה יותר מובהקת גם בשלבי מאוחרים יותר, כאשר יש אפשרות לבחור השלמות או שיפור בגרויות במקצוע אחד בלבד, או בכל מקצועות הליבה, או במקצוע הרחבה אזוטרי מסוים וספציפי ביותר, זאת על מנת להתקבל לתחום כלשהו באוניברסיטה. האפשרויות רבות ומרובות, ולכל אחת מהן יש מסגרת המתאימה להשגת המטרה. לפיכך, השלב הראשון בבחירת המסגרת הנכונה עבורכם, זה הצבת המטרה הברורה ביותר. במידה ועוד לא החלטתם איזה מקצוע אתם מעוניינים ללמוד, ואין לכם בגרות מלאה, ניתן לעבור קורס מרוכז המכין לכל הבגרויות. מלבד הציונים שהוא ייתן לכם, הוא גם יאפשר לכם להשלים הרבה ידע כללי שיעזור לכם לא רק במהלך הלימודים הגבוהים, אלא בכל החיים שלכם, שכן לא לשווא אומרים שידע הוא כוח.

לאחר שאתם בוחרים באופן חד וחלק את המטרה שלכם, עליכם למצוא את המקום שמתאים להשגת המטרה שהצבתם עבורכם. המקום צריך להתאים לכם מכמה וכמה בחינות. מלבד ההיבטים הטכניים, כגון קרבה למקום המגורים, והמחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם, חשוב מאוד לברר האם השיפורים והציונים החדשים מתקבלים ישירות ממשרד החינוך, והאם הם מתקבלים אחר כך בכל מוסדות הלימודים הגבוהים (במידה ועוד לא החלטתם איפה ללמוד) או במוסד הספציפי שכבר בחרתם עבורכם.
פרט חשוב נוסף, אנשים רבים חוששים לחזור למסגרת הלימודית בעצמם על מנת לעשות שיפור בגרויות, ולפעמים שואפים להביא את חבריהם הישנים לכיתה לעשות את השלב הזה ביחד. החלטה זו יכולה להיות נבונה ונכונה ביותר במידה והתוצאה תהיה העצמה הדדית. אך במידה והגורם יפריע לריכוז ויסיח את דעתכם מהלימודים והמטלות שיש לבצע במסגרתם – אז מדובר בטעות שעדיף להימנע ממנה, היות והיא תגרום אך ורק לבעיות וצרות. עם זאת, איש לא מונע מכם למצוא חברים חדשים לכיתה בכיתתכם החדשה. יתר על כן, פעמים רבות מדובר בחברויות שנותרות לכל החיים, לכן כדאי מאוד לבוא פתוחים ומוכנים להיכרויות חדשות. היכרויות אלה יכולות גם לעזור במהלך הלימודים, במידה ותעבירו זמן רב יחד בביצוע מטלות, הכנה למבחן, ועוד. מה שלא תחליטו, הנכונות לתקן את טעויות העבר ולהתחיל את החיים האקדמיים שלכם ברגל ימין אלו הן החלטות שתמיד ישתלמו לכם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים