לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
בימנו ניתנת הזדמנות למועמדים פוטנציאליים שמעוניינים ללמוד במוסדות להשכלה גבוה אך לא עומדים בקריטריונים הדרושים, להיכנס למסלול לימודים ייעודי הנקרא: מכינה קדם אקדמאית ובאמצעותה הם יקבלו את ההכשרה הנדרשת ללימודי התואר לו הם מייחלים באמצעות שיפור ציוני בגרות, בחינה פסיכומטרית ועוד.

מהן מכינות קדם אקדמאיות?
מכינות קדם אקדמאיות הן מסגרות שונות של לימודים שמטרתן להכין את המועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה ובקריטריונים הנדרשים, ללימודים אקדמאים בצורה מקיפה ולהעניק להם את הידע והכלים הנדרשים על מנת להתקבל ולהצליח במוסדות להשכלה גבוהה, כגון: מכללות, אוניברסיטאות ועוד.בארץ ישנן כ-50 מסגרות שונות של מכינות שבהן ניתן ללמוד מגוון רחב של מסלולי לימוד. בוגרי המכינות קדם אקדמאיות יקבלו בסופן תעודת סיום מכינה, אשר תעניק להם אישור כניסה ללימודים לתואר במוסדות אקדמאיים.
 
מתעניין במכינות קדם אקדמאיות?השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

מה לומדים במכינות קדם אקדמאיות?

 
חומר הלימודים במכינות קדם אקדמאיות רב ומגוון ותלוי במסלול הנלמד ולרוב מותאם לכל מועמד באופן אישי. התחומים הנלמדים ברוב המכינות הקדם אקדמאיות הם: אנגלית, עברית, , מתמטיקה ועוד. המועמד יקבל בנוסף כלים ללימוד נכון ובניהם, שיטות לימוד נכונות, כתיבה אקדמאית גבוהה, דרכי חשיבה ועוד.
תנאי קבלה ומסלולי לימוד במכינות קדם אקדמאיות:
אין תנאי קבלה מוגדרים למכינה. לרוב נדרשים המועמדים להיות מעל גיל 26 ולאחר שירות צבאי אך זה משתנה ממוסד לימודים כזה למשנהו.

ישנם סוגים שונים של מכינות והעיקריות שבניהן:
* מכינה ייעודית: מטרתה להכין את המועמד לקבלה למסלול לימודים יעודי כגון: מכינה ללימודי רפואה, מכינה ללימודי אדריכלות וכו'.
* מכינה לבגרות: מטרתה לשפר, להשלים או לעשות בגרות מלאה.
* מכינה מקצועית: מטרתה להכין את המועמד ללימודים בתחום מסוים כגון: מכינה לליקויי למידה, מכינה ללומדים בחו"ל וכו'.
היתרונות במכינות קדם אקדמאיות:
נותן לסטודנטים אפשרות להתקבל למוסד אקדמאי שהם בוחרים בו.
מאפשרות נחיתה רכה למועמדים בלימודים האקדמאים ,שכן הם יגיעו עם רקע לימודי הנחוץ לתואר.
באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים