לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה
מכללות
תלמידה בודקת צילום רנטגן
החלום של כל אמא
כל בר דעת יודע כי בכדי להתקבל לפקולטה לרפואה, נדרשים נתונים גבוהים עד בלתי אפשריים. מסתבר שישנם מועמדים שאכן מצליחים לעמוד בדרישות הגבוהות, אך חלק נרחב נושר בדרך לפקולטה הנכספת. בדיוק לצורך כך ישנה מכינה לרפואה. מכינה לרפואה קיימת במספר וריאציות, ומיועדת גם לאלו שמעוניינים ללמוד בישראל וגם לאלו שמעוניינים ללמוד באירופה.
 
מתעניין במכינה לרפואה?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

מכינה לרפואה- ישראל

 
אם חשקה נפשכם להרשם ללימודי רפואה בישראל וציוניכם לא מספקים, כנראה שתדרשו לעשות מכינה לרפואה. מדובר בתקופה מקדימה באחת מהאוניברסיטאות המציעות לימודי רפואה, כאשר במהלך התקופה של אותה מכינה לרפואה, תלמדו מספר מקצועות ריאליים כגון מתמטיקה, כימיה, ביולוגיה ועוד. שימו לב שגם אם סיימתם מכינה לרפואה בישראל, הדבר לא מקנה כניסה אוטומטית ללימודי הרפואה, אך במידה וציוני המכינה יהיו גבוהים מציוני הבגרות, אותם ציונים הם אלו שיילקחו בחשבון.
מכינה לרפואה- חו"ל
במידה ואתם מעוניינים ללמוד באחת מארצות אירופה, קיימת מכינה לרפואה אשר מיועדת לסטודנטים הגולים. אותה מכינה לרפואה, אשר קיימת במספר מוסדות פרטיים, מציעה לסטודנטים הכנה ללימודי השנה הראשונה, שיפור רמת האנגלית וכמובן לימודי הליבה הריאליים המקובלים. היתרון בביצוע מכינה לרפואה בישראל לעומת מכינה לרפואה במדינת היעד מסתכם בחסכון כספי ניכר ובנוסף המוסדות האירופאיים אינם מתיימרים להכשיר את הסטודנטים לבחינות הקבלה, אלא מעניקות לימודים כלליים הנוגעים ללימודים הגבוהים.

אתר "בוגר" הוקם בשבילכם הסטודנטים המיועדים בכדי להקל על סבך הביורוקרטיה ועומס המידע, ובכדי לתת לכם את המידע המהימן והמעודכן ביותר שבנמצא. באפשרותכם לקבל את כל המידע און ליין ואף להרשם באמצעותנו למוסדות שונים ברחבי המדינה.
מכינה לרפואה
לקיחת קורס מכינה לרפואה זהו צעד במסלול אשר מטרתו לשפר את הסיכויים שלכם להתקבל לאוניברסיטה או למכללה על ידי שיפור הבגרויות.

ישנם שני סוגים של מכינות לרפואה:
מכינות קדם אקדמאיות, אשר ברוב המקרים משוייכות למכללות ומשמשות בעיקר לשיפור הבגרויות, ממוצע המכינה לא מחליף את ממוצע הבגרויות אלא מתחשבים בשיפור הממוצע.

ויש מכינות אוניברסיטאיות, השייכות לאוניברסיטאות עצמן, והינן משוייכות למסלולים כאשר כל מסלול מיועד לחתום אחר.
מכינה מכל סוג אינה מבטלת את הבחינה הפסיכומטרית אלא הציונים שמגיעית אליהם במכינות השונות כמו במכינה לרפואה מחליפים רק את הציונים מבחינת הבגרות.

חשוב מאוד לעבור את מקורס מכינה לרפואה על מנת לתת לעצמכם גם את הבדיקה אם אתם בכלל מתאימים למקצוע הרפואה שמצריך לימודים קשים מאוד אך עם סיפוק גבוה וכמובן עם סטאטוס מעולה.
אין ספק שבמידה והציונים שלכם גבוליים ואתם חושבים שאתם מתאימים לרפואה שווה להירשם לקורס מכינה לרפואה רק בשביל הבדיקה אם אתם מסוגלים לעמוד בכך
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים