לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה לעיצוב
מכללות
מכינה לעיצוב פנים – הצלחה מעוצבת

אם יש לכם איזה שהוא ספק לגבי העוצמה והמשמעות של עיצוב הפנים, תרשו לנו להמליץ לכם לקפוץ לסניף איקאה החדש בראשון לציון. שם, תוך שיטוט בפרוזדורים אין סופיים, תגלו איך עיצוב פנים יכול להפוך בית של 18 מ"ר לפנינה מדהימה; איך צבעים, צורות, דגמים של ריהוט, שטיחים, קירות - משנה דברים מן הקצה אל הקצה. בקיצור, איך אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, בדיוק היכן שמעצב הפנים נמצא.
 
מתעניין במכינה לעיצוב פנים?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינה לעיצוב:

עיצוב פנים שווה ללמוד!

 
עיצוב פנים הפך בעשור האחרון לאחד המקצועות המבוקשים ביותר ללימוד, בגלל העניין שבלימוד, ובעיקר – היופי שבמקצוע. הביקוש העולה יצר מצב מעניין, בו בניגוד לעבר, כיום מגיעים ללימודי העיצוב רבים שאינם בעלי רקע טכני, גרפי או עיצובי כלשהו. כך נולד הצורך בלימוד מקדים, שהתמלא ע"י מכינה לעיצוב פנים.

מכינה לעיצוב פנים כשמה כן-היא. מכינה את הלומד בה לקראת 3-4 שנות הלימוד הצפויות לו. מכינה לעיצוב פנים מקנה לו כלים איתם ישתמש הסטודנט במהלך כל לימודיו. המכינה נחשבת ליעילה במיוחד במקצוע זה, וקיימים פערי הצלחה משמעותיים בין אלו שעשו אותה, לאלו שהחליטו לוותר.
מכינה לעיצוב פנים – הלימודים
אז מה תלמדו באותה מכינה לעיצוב פנים? ובכן, תכירו את עולם העיצוב באופן כללי על שלל תחומיו – תעשייתי, אופנה, טכסטיל, תכשיטים ועוד. תלמדו על יסודות הצבעים ועל תכנון אדריכלי. תפתחו את יכולת הראייה המרחבית שלכם תוך התמקדות בתכנון דו/תלת מימדי. תגעו נגיעות קלות בסטיילינג, בפרזנטציה, בחשיבות המודל, בפיתוח היצירתיות ... בקיצור – בזמן שאחרים לא יבינו על מה המרצה במדבר בסמסטרים הראשונים, אתם כבר תשלטו בעיניים עצומות.

מכינה לעיצוב פנים – כל ההתחלות קשות? כבר לא
אז קדימה, מעצבים לעתיד. תעשו את החיים שלכם קלים יותר, כי כל ההתחלות קשות, אבל הרבה פחות, כשנרשמים אל מכינה לעיצוב פנים. שיהיו לכם לימודים מהנים ופוריים!
מכינה לעיצוב פנים
עיצוב פנים זהו תחום עיצובי הנכנס תחת עולם האדריכלות, עולם הנוגע בקשר של אדם עם סביבתו המקיפה אותו.

מעצב הפנים פועל בעבודתו בנושא ההקשרים בין החומר והצבע בשילוב המבנה הקיים ועיצובו מחדש לפי מטרות חדשות אשר השתנו, תכנון חללים של מבנים תוך הדגשת תפקוד המקום, ערכים אסטטיים, והחוויה מן החלל.
מכינה לעיצוב פנים למעשה מכינה את הסטודנט ללימודים אינטנסיביים, והקורס בנוי על מנת להכין את הסטודנטים על ידי תרגול זהה לתרגילים המבוצעים במבחני הקבלה, נרכשים יסודות כלליים בנושאי עיצוב ואומנות, כישורים טכניים כמו גראפיקה, ושימוש בתוכנות עזר לתכנון ושרטוט, קצת על תולדות האדריכלות, חומרים וטכנולוגיות לתחום הבניה.

מכינה לעיצוב פנים מאפשרת לסטודנטים לשפר את הבגרות בנושאים החשובים, מתמטיקה, הנדסה, אנגלית וכו', על מנת להתקבל לתחום שנותן חופש ליצירה ולכישרון, המשלב טכניקה וידע, וכמובן מאפשר לכם להשאיר חותמכם על מבנים, נכסים, פרטיים או ציבוריים אשר תוכלו לתת את הנגיעה שלכם ולאפשר מהסובבים לחוש את מה שאתם מנסים להעביר
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים