לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה לעיצוב
מכללות
עיצוב גרפי עוסק בהבעת רעיונות יצירתיים המועברים במדיה. בשנים האחרונות יש ביקוש רב ללימודי עיצוב גרפי, תנאי הקבלה במוסדות להשכלה גבוהה עלו בהתאם ולכן סטודנטים רבים שחושקים ומעוניינים ללמוד תחום זה ,פונים לעשות מכינה לעיצוב גרפי שתיתן להם את כרטיס הכניסה ללימודי התואר.
מטרת מכינה לעיצוב גרפי היא להכין את הסטודנט ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בכך שמעניקים לו כלים , אמצעים וידע רב בתחום העיוני ובתחום המעשי בענף הגרפיקה.
 
מתעניין במכינה לעיצוב גרפי?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינה לעיצוב:

דרישות ותנאי קבלה:

 
משך זמן לימודי המכינה משתנה בן מוסד אחד למשנהו ,אך לרוב הם נמשכים בין כמה חודשים עד שנה.
אין תנאי קבלה מוגדרים למכינה לעיצוב גרפי. לרוב מתבקשים המועמדים לעבור ראיון אישי.

תכני הלימודים – מכינה לעיצוב גרפי
לימודי מכינה לעיצוב גרפיקה מתחלקים ל3:
חלק א: לימודים בעיצוב כללי כגון: תולדות האומנות והעיצוב, לימודי צורה, צבע ועוד. כל אלו ילוו בסדנאות יצירה, הרצאות אמנים אורחים ועוד.

חלק ב: לימודי קורסים עיקריים: עיצוב גראפי, עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי ואדריכלות. כל אלו ילוו בסיורים רבים ומודרכים והרצאות נוספות

חלק ג: התמקדות בהכנה למבחני הקבלה במוסדות להשכלה גבוהה. יינתנו טיפים וכלים על: איך לעבור את הראיון האישי בהצלחה, איך לענות על שאלות, מה כדאי לומר ובאיזו צורה ועוד.
היתרונות של מכינה לעיצוב גרפי:
מכינה לעיצוב גרפי תעניק ידע רב בתחום ותקנה כניסה חלקה יותר למוסדות להשכלה גבוהה. כמו כן עיצוב גרפי זהו תחום שרק מתפתח עם השנים, היום כבר מודעים אליו הרבה יותר מבעבר, המשכורות גבוהות והעבודות מעניינות ומרתקות ביותר בתחום המדיה הכוללות: אינטרנט, עיתונים, פרסומות ועוד.

באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
מכינה לעיצוב גרפי
בעידן המחשבים והאינטרנט בימינו כשבכל רגע נולד פיתוח נוסף ואיזו אפליקציה אשר משנה לנו את ההרגלים והופכת את חיינו לקלים יותר, עיצוב גרפי או בשמו הנוסף עיצוב תקשורת חזותית זהו מקצוע נדרש וחשוב שכן מדובר בחלק מעולם העיצוב אשר עוסק בהבעת אעיונות עיצוביים במדיה הממוחשבת.

מעצבים גרפיים פורסים את כשרונם על תחומים רבים ומגוונים, החל במוצרי פרסום כמו עיצוב פלאיירים, כרזות, כרטיסי ביקור ועד לעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב דפי נחיתה וקמפיינים שלמים באינטרנט.
מכינה לעיצוב גרפי מאפשרת לסטודנטים להכיר חלק מהתוכנות של המעצב הגרפי כמו פוטושופ או אילוסטרייטור ולהכיר חלק נוסף חשוב בעיצוב הגרפי – עולם הדפוס, שכן במכינה לעיצוב גרפי נחשפים לתחום המשמש אבן יסוד בעבודת מעצבים גרפיים הפונטים וצורות האותיות השונות.

מכינה לעיצוב גרפי תאפשר לנו בקלות ובליווי אישי לדעת האם מקצוע העיצוב הגרפי מעניין אותנו או האם אנו מתאימים לתחום.
היום בתקופה שלכל עסק ולכל חברה יש צורך באתר אינטרנטי, כרטיסי ביקור וכדומה ניתן להבין שתחום העיצוב הגרפי נדרש והשוק צרים מעצבים רבים. 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים