לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה
מכללות
עושה חישוב במכינה להנדסה
תחום ההנדסה הינו תחום שעם הזמן רק הולך ומתפתח ואפשרויות התעסוקה בו גדלות.
כיום ניתן ללמוד מכינה להנדסה במוסדות לימודיים רבים ברחבי הארץ.
מכינה להנדסה מיועדת להכשרת התלמידים לקראת לימודי הנדסה לתואר ראשון במוסדות להשכלה גבוהה ומטרתה העיקרית של המכינה, היא לשפר את סיכויי הקבלה של התלמיד במוסדות אלו.
בין מסלולי הלימוד אליהם נערכת המכינה בהנדסה: הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת כימיה, ביוטכנולוגיה, מדעי המחשב, הנדסה אזרחית ועוד.
 
מתעניין במכינה להנדסה?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

דרישות ותנאי קבלה:

 
משך זמן לימודי המכינה משתנה בן מוסד אחד למשנהו ,אך לרוב הם נמשכים בין 4 חודישם לשנת לימודים אחת ובה שני סמסטרים.
אין תנאי קבלה מוגדרים למכינה להנדסה. לרוב מתבקשים המועמדים לעבור ראיון אישי. כמו כן, מחויבים התלמידים להיות נוכחים בקורסים ולעבור את כל המבחנים במהלכם.
חיילים משוחררים יוכלו להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי שלהם ללימודי המכינה.
תכני הלימוד:
תוכנית הלימודים במכינה להנדסה הינה אינטנסיבית וחומר הלימודים הנלמד בה נחשב לקשה.
הקורסים העיקריים במכינה להנדסה הינם: מתמטיקה ברמה של 4-5 יחידות לימוד, פיסיקה ברמה של 4-5 יחידות לימוד,אנגלית ברמה של 4-5 יחידות לימוד, הכרת המחשב ברמה של יחידת לימוד אחת ,כתיבה מדעית ברמה של יחידת לימוד אחת ומבוא בביולוגיה.
בסוף המכינה על התלמידים יש לעבור מספר בחינות בגרות: במתמטיקה, בפיסיקה ובאנגלית.

היתרונות במכינה להנדסה:
מכינה להנדסה מסייעת לבוגריה להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסה, לרוב במוסד הלימודים שבו נלמדה המכינה. יתרון נוסף הוא שבמוסדות רבים, פוטרת המכינה בהנדסה את הצורך בבחינה פסיכומטרית .
רבים מהסטודנטים שילמדו תואר ראשון בהנדסה, ללא לימודי המכינה הקודמים, יתקלו בקשיים בשל החוסר בידע וחוסר בכלים הנחוצים ולכן חשוב מאוד להשתלב במכינה קדם אקדמאית בתחום ההנדסה לפני הלימודים לתואר ראשון.
מכינה להנדסה - כי זה מקצוע מבוקש
מכינה להנדסה זהו צעד חשוב ביותר אם אתה רוצה להשקיע בעתידך ולקבל את האופציה לעסוק במקצוע בעל שכר רב, יוקרתי וכמובן נדרש בשוק העבודה בישראל.
המהלך של לקיחת מכינה להנדסה פורש בפנינו אפשרויות רבות ומגוונות משום שיש לתחום ההנדסה זרועות אינספור ותחום זה חולש על תחומים רבים כמו – הנדסת מכונות, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת חשמל, הנדסת בניין, הנדסת חומרים, הנדסת מוצר וכדומה.
מכינה להנדסה כשמה כן היא והיא מכינה אותך ללימודים הגבוהים בהנדסה, ועל מנת לעבור ולהצליח בסיום לימודי ההנדסה לקיחת מכינה להנדסה תכין ותצייד אותנו לקראת לימודים אלו.
אין ספק שלאנשים רבים התפקיד מהנדס קורץ וכולנו נשמח להשתלב באחת החברות הגדולות כמהנדסים ולצבור ניסיון בתחום זה , והקבלה לתחום זה היא בעזרת צעד קטן אשר יכין אותנו ללימודי ההנדסה, קצת על מה זה אומר ללמוד הנדסה, מעט מידע על התכנים במהלך הלימודים להנדסה וכמובן ההכנה המנטלית לקראת הלימודים הגבוהים.
אז תהנדסו לכם מכינה להנדסה...
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים