לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה
מכללות
תחום ההנדסה הינו תחום שעם הזמן רק הולך ומתפתח ואפשרויות התעסוקה בו גדלות.
כיום ניתן ללמוד מכינה להנדסאים במוסדות לימודיים רבים ברחבי הארץ.
מכינה להנדסאים מתאימה להנדסאים מדופלמים המעוניינים להפוך אקדמאים בעלי תואר ראשון. המכינה תאפשר להם להשתלב במסלול לימודים שיותאם לכל אחד מהם באופן אישי ובהתאם לצרכיו. הלימודים הינם קצרים וממוקדים ולכן הם נוחים מאוד לאנשים אשר עובדים ולא מעוניינים/יכולים להפסיק את עבודתם בשביל הלימודים.
 
מתעניין במכינה להנדסאים?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

דרישות ותנאי קבלה:

 

במכינה להנדסאים נדרשים הסטודנטים לעמוד בקריטריונים הבאים: ציוני גמר במקצועות פנימיים, בציוני ממוצע של 80 ומעלה, בחינה חיצונית במקצוע הסטטיסטיקה בציון של 60 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, תעודת דיפלומת הנדסאי ועוד תנאים נוספים, אך כמובן שתנאי הקבלה משתנים בין מוסד אחד למשנהו.
כמו כן, הסטודנטים מחויבים במכינה להנדסאים להיות נוכחים ב 80% לפחות מהשיעורים, להגיש עבודות ולעבור את המבחנים הנדרשים.
תכני הלימוד:
לימודי מכינה להנדסאים כוללים מגוון רב של נושאים ומיועדת ללימודי השלמה הכוללים את הקורסים העיקריים שהם: במדעים, בפיזיקה, במתמטיקה ובאנגלית . כמו כן ישנם קורסים נוספים על פי דרישה ומותאמים לכל סטודנט באופן אישי.
את לימודי המכינה להנדסאים ניתן ללמוד במוסדות שונים ורבים ברחבי הארץ. כל מוסד קובע מהם ההקלות והפטורים להם יהיו זכאים ההנדסאים.

היתרונות במכינה להנדסה:
הנדסאים מדופלמים יוכלו להמשיך ולהשלים את לימודי תואר ראשון בהנדסה .
כמו כן, תואר ראשון בהנדסה יקנה לבוגריו אפשרויות נוספות להמשך לימודים במוסדות להשכלה גבוהה, לתואר שני.
תואר ראשון בהנדסה יקנה לבוגריו קידום משמעותי במקום עבודתם בתנאים ובשכר, או לחלופין במידה ואינם עובדים התואר יקנה להם אפשרויות תעסוקה רבות.
מכינה להנדסאים
מכינה להנדסאים או בשמה הנוסף מכינה טכנולוגית היא מסגרת לימודים אשר מגיעה לפני הלימודים הגבוהים לצורך קבלת תעודת הנדסאי, ובעזרתה סטודנט יכול להשלים את המטלות העומדות עליו לצורך הקבלה ללימודים, ולהשלים את תנאי הקבלה למסלול ההנדסאים.

הלימודים במכינה מאפשרים לסטונדט להגדיל את סיכוייו בקבלה ובהצלחה במסלול הלימודים לקבלת תעודת הנדסאי.
היום בתקופה אשר השוק הטכנולוגי והתעשיות הקיימות נמצאים בהתפתחות מתמדת, ופיתוחים טכנולוגיים מתגלים על בסיס שוטף יש צורך כל הזמן באנשי טכנולוגיה והנדסאים ואין ספק שהדרישה בשוק להנדסאים היא גבוהה בשל כך, ועל כן מכינה להנדסאים תספק לכם את האפשרות להתקבל ללימודים שישתלמו לכם להתקבל למקצועות רווחיים בסופו של דבר.

חלק מהמסלולים של מכינה להנדסאים יכולים במידה וסיימתם אותם בהצלחה לפטור אתכם מן הבגרויות, וכן לספק פטור מציון הפסיכומטרי, וחלק מן המסלולים של מכינה להנדסאים אף משלבים אתכם כבר בתום המכינה בלימודי הנדסאים במוסד אשר סיפק לכם את לימודי המכינה
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים