לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
מכינה לבגרות זוהי תוכנית המתאימה לכל מי שרק מעוניין בה (אין תנאי קבלה) ולמי שמוכן להשקיע מזמנו על מנת שיוכל לקבל תעודת בגרות מלאה ולהשתלב לאחר מכן במוסדות להשכלה גבוהה אם ירצה בכך.

דרישות ותנאי קבלה:
משך זמן הלימודים במכינה לבגרות משתנה בהתאם לכמות היחידות הנדרשות לכל תלמיד באופן אישי ונעות בין שלושה חודשים לשמונה עשר חודשים. כמו כן, גם המחיר נקבע ע"פ מספר היחידות אותם התלמיד נדרש לעשות. תנאי הקבלה בסיסיים, יש צורך ברוב המקומות רק בראיון אישי, אך ישנם מוסדות מעטים שדורשים 12 שנות לימוד, ציון פסיכומטרי.
 
מתעניין במכינה לבגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

תכנים ומסלולי לימוד:

 
במכינה לבגרות ישנו מסלול שנבנה בהתאמה אישית לכל תלמיד ובהתאם לנתוניו. תוכלו ללמוד במכינות את רוב סוגי המקצועות השונים . בגרות מלאה צריכה להיות בעלת מינימום של 20 יחידות. ישנם שבעה מקצועות שבהם חובה להיבחן שהם: אנגלית, מתמטיקה, היסטוריה, תנ"ך, הבעה עברית, ספרות ואזרחות וישנם מקצועות השלמה רבים ,שהינם בגדר בחירה, כגון: גיאוגרפיה, ביולוגיה, תקשורת ועוד.כמו כן, ישנה גם חובה לבחור במקצוע אחד לפחות שיהיה בהיקף של 4-5 יחידות לימוד, כלומר, מקצוע מתוגבר.
היתרונות במכינה לבגרות:
מכינה לבגרות מקנה לבוגריו את תעודת הבגרות שמהווה כבסיס ייסודי והכרחי להמשך לימודים במוסדות להשכלה גבוהה שהרי מי שאין לו תעודת בגרות מלאה לא עומד בקריטריונים של מוסדות אלו. בתקופה האחרונה גם במקומות עבודה רבים דורשים תעודת בגרות מלאה, מי שאין לו תעודה שכזו יחשב כאופציה אחרונה מבין המועמדים הרבים לתפקידים שונים בשוק העבודה.באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים