לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה לעיצוב
מכללות
המרכיבים העיקריים במכינה לאומנות:
המכינה לאומנות מתאימה לכל המעוניין להתקבל ללימודים גבוהים במקצועות כגון: עיצוב גרפי,עיצוב פנים,עיצוב אופנה,אדריכלות,ציור ורישום,עיצוב תעשייתי,צילום,אנימציה וכדומה.

המכינה מתמקדת ב-3 נושאים עיקריים : תיק עבודות,הכרות בסיס עם נושאי לימוד השונים ותרגול מבחני כניסה לאוניברסיטאות והמכללות.המכינה נועדה להגדיל את סיכויי המשתתפים בה לעבור בהצלחה את מבחני הכניסה למוסדות אלו.
 
מתעניין במכינה לאומנות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינה לעיצוב:

הכנת תיק עבודות במכינה לאומנות

 
התפקיד של תיק העבודות הוא לייצג את המועמד ולהראות את רמת ביצועו לאחר התנסות מעשית במכינה לאומנות. בנייתו הנכונה של תיק העבודות יכולה לשחק תפקיד חשוב,אם לא החשוב ביותר בכניסה למוסדות לימוד השונים.במכינה לאומנות ניתנת הדרכה מורחבת בהכנת התיק עבודות בצורה הטובה ביותר וההכרות המעשית של התלמיד עם תחומי אומנות השונים עוזרת לו לפתח סגנון אישי ומכינה אותו להמשך לימודיו.
לימודי יסוד במכינה לאומנות
במכינה לאומנות המשתתפים לומדים את הבסיס של התחומים שבהם מעוניינים לעסוק בעתיד,מושגים מעולם האומנות,טכניקות השונות,פיתוח יצירתיות,אומנים שהשפיעו,שיטות מגוונות,חומרים וכדומה.לימודים אלו נועדו להרחיב את האופקים של הסטודנטים ולהכין ללימודי המשך וגם ליצור רמה אחידה של הידע והכלים האומנותיים בין התלמידים.לעתים ישנם גם סיורים בגלריות ומוזיאונים על מנת להכיר את האומנים שהשפיעו על סגנונות שונים בתחומי אומנות או יישמו אותם בצורות התורמות ללמידה וגם להתרשמות מפרות היצירה.

תרגול והכנה למבחני כניסה באומנות
התנסות מעשית ורבת חשיבות של התלמידים במכינה לאומנות כגון : חזרה על החומר ,הכרות עם מבחני כניסה אמיתיים משנים קודמות ותרגולם,מרתונים של הבחינות, רישומים,הדמיה של ראיונות קבלה המקובלים היום באקדמיות לאומנות,טיפים המיועדים לעזור למשתתפים במכינה לאומנות, לעבור את הבחינות והראיונות בצורה טובה יותר ואף הרצאות של בוגרי המכינה שהתקבלו לאוניברסיטאות בהצלחה.מידע זה בלעדי למכינות לאומנות ולא ניתן למצוא אותו במקורות אחרים,כך גם ניסיון פרקטי הוא המרכיב המשמעותי להצלחת הסטודנטים.
מכינה לאמנות
אמנות זהו עולם רחב ומגוון של אהבות רבות – פיסול, ציור, רישום, טכניקות יציקה, צילום, תבליט, פיתוח רעיון תוך מחקר בטכניקות שונות, קולאז' וכדומה...
מכינה לאמנות תכשיר אותנו בכל תחומי האמנות עם כלים להמשך הלימודים וכמובן תדאג להביא אותנו להשלמת תנאי הקבלה ללימודי האמנות.

אם חלמתם לעסוק באמנות תדעו שלא מדובר רק בכשרון, או יצירתיות, תחום לימודי האמנות כולל בתוכו המון טכניקות עבודה, והכרת החומרים בצורה אבסולוטית, ידע הסטורי והבנת התפתחות האמנות עד ימינו, כך שהקורס של מכינה לאמנות מכין אתכם בקבלת רקע תוכן על הנושאים הנלמדים באופן כללי, ולקבלת בסיס כללי להבנה ולהתמצאות בשפה הויזואלית,נגיעה בכל תחומי העיצוב – אדריכלות, אופנה, גרפיקה וכו', כמוכן מכינה לאמנות מכינה את הסטודנט למבחני הקבלה למסלול, בניית תיק עבודות אישי ומקורי, סימולציות של ראיונות הקבלה לצורך ההכנה לעמוד למול צוות בוחנים מקיף מכל התחומים הנלמדים.

לקיחת הקורס מכינה לאמנות יכין אותנו כך שכשנתחיל ללמוד במסלול האמנות יהיה לנו רקע מקדים והכנה כוללת על הנושאים המדוברים, בהצלחה 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים