לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה לעיצוב
מכללות
בשל המשבר הכלכלי והעלייה הניכרת באיכות החיים, גבר לאחרונה הביקוש לתעסוקת אדריכלים מקצועיים ולכן רבים פונים ללימוד תחום זה וכך בהתאם עלו גם תנאי הקבלה. מטרת המכינה לאדריכלות היא לתת למועמד את כל הכלים והמשאבים הנחוצים לו כדי להתקבל ללימודי אדריכלות במוסדות להשכלה גבוהה.
 
מתעניין במכינה לאדריכלות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינה לעיצוב:

דרישות ותנאי קבלה:

 
משך זמן לימודי המכינה הוא בין 3-6 חודשים , אך זהו לא מסלול קבוע ומשתנה בן מוסד אחד למשנהו.
אין תנאי קבלה מוגדרים למכינה לאדריכלות. לרוב נדרשים המועמדים להיות מעל גיל 26 ולאחר שירות צבאי אך זה משתנה ממוסד לימודים כזה למשנהו.


תכני הלימודים – מכינה לאדריכלות
תוכנית הלימודים במכינות לאדריכלות משתנות ומותאמות לכל מועמד בהתאם לצרכיו. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ומלוות בהנחיה אישית.

ישנם נושאים רבים הנלמדים במכינה לאדריכלות ובניהם: השראה בעיצוב, יסודות הרישום, פיתוח רעיונות ועוד. כמו כן, המכינות גם כוללות שיעורי סדנאות, סיורים במוזיאונים, סימולציות, מבחנים שונים, הכרת תוכנות המשמשות אדריכלים כגון תוכנת הפוטושופ, והכנה טובה לקראת הראיון האישי במוסדות להשכלה גבוהה. לקראת סוף הלימודים יכין כל מועמד תיק עבודות אישי שילווה אותו ויסייע לו בהמשך דרכו המקצועית.
היתרונות במכינה לאדריכלות:
תעודת מכינה באדריכלות תעניק למועמדים יתרון על פני מועמדים אחרים שכן הם כבר יגיעו בשלים ומכירים את החומר הלימודי הנדרש ללימודי התואר המבוקש. כמו כן, לימודי המכינה יגרמו למועמד להתחיל את דרכו בלימודים בנחיתה רכה.

באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
מכינה לאדריכלות
המבחנים לקבלה למסלול אדריכלות כוללים ראיונות אישיים, הכנת תיק עבודות, מבחן יצירתי מבחן ידע כללי, והכנת פרויקט אישי בבית, והמטרה בלקיחת קורס מעינה לאדריכלות היא להתכונן בליווי צמוד בסימולציות לקראת המבחנים, והיכרות עם עולם האדריכלות מהצד התיאורטי ועד לצד המעשי, כשהמטרה היא לא רק להתקבל ללימודים אלא גם ללהתאמן לקראת הלימודים שכן מדובר בלימודים מאתגרים במיוחד, הדורשים הרבה כשרון ויצירתיות אך גם הרבה הדרכה והכנה לקראת קבלת המקצוע.
אדריכלים רבים נהנים מהשארת חותמם על מבנים ונכסים, פרטיים וציבוריים וכך הם יכולים לאפשר לסובבים להנות מפרי יצירתם ולקבל את מה שהאדריכל ניסה להביע, תוך שימוש בטכניקות קיימות והרבה יצירתיות.

לצורך קבלה למקצוע האדריכלות הקורס מכינה לאדריכלות משלים לנו את הנדרש לתנאי הקבלה הגבוהים למסלול ומכין אותנו מנטלית למהלך הלימודים, כמוכן מכינה לאדריכלות תספק לנו טיפים וכלים רבים להתמודדות עם המקצוע היוקרתי הזה. 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים