לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
מכינה להשלמת בגרויות זוהי תוכנית המתאימה לכל מי שרק מעוניין בה (אין תנאי קבלה) ולמי שמוכן להשקיע מזמנו על מנת שיוכל לקבל תעודת בגרות מלאה ולהשתלב לאחר מכן במוסדות להשכלה גבוהה אם ירצה בכך. במכינה להשלמת בגרויות יכוונו וימקדו את החומר הנדרש למבחן , מה שיגרום להעלאת הציון ולסיכוי גבוה יותר בהצלחתכם במבחנים.

דרישות ותנאי קבלה:
משך זמן הלימודים במכינה להשלמת בגרויות , משתנה בהתאם לכמות היחידות הנדרשות לכל תלמיד באופן אישי ונעות בין שלושה חודשים לשמונה עשר חודשים. כמו כן, גם המחיר נקבע ע"פ מספר היחידות אותם התלמיד נדרש לעשות. תנאי הקבלה בסיסיים, יש צורך ברוב המקומות רק בראיון אישי, אך ישנם מוסדות מעטים שדורשים 12 שנות לימוד, ציון פסיכומטרי. חיילים משוחררים יוכלו להשתמש בפיקדון הצבאי שלהם.
 
מתעניין במכינה השלמת בגרויות?השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

תכנים ומסלולי לימוד:

 
בגרות מלאה צריכה להיות בעלת מינימום של 20 יחידות. ישנם שבעה מקצועות שבהם חובה להיבחן שהם: אנגלית, מתמטיקה, היסטוריה, תנ"ך, הבעה עברית, ספרות ואזרחות וישנם מקצועות השלמה רבים ,שהינם בגדר בחירה, כגון: גיאוגרפיה, ביולוגיה, תקשורת ועוד.כמו כן, ישנה גם חובה לבחור במקצוע אחד לפחות שיהיה בהיקף של 4-5 יחידות לימוד, כלומר, מקצוע מתוגבר.
היתרונות במכינה להשלמת בגרויות:
לימודים לבגרות מקנה את תעודת הבגרות שמהווה כבסיס ייסודי והכרחי להמשך לימודים במוסדות להשכלה גבוהה שהרי מי שאין לו תעודת בגרות מלאה לא עומד בקריטריונים של מוסדות אלו. בתקופה האחרונה גם במקומות עבודה רבים דורשים תעודת בגרות מלאה, מי שאין לו תעודה שכזו יחשב כאופציה אחרונה מבין המועמדים הרבים לתפקידים שונים בשוק העבודה.באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים