לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
מכינה
מכללות
איור לימודי מתמטיקה
מכינה במתמטיקה מיועדת למועמדים שנדרשו לעבור מכינה ולמועמדים שלא צלחו בבחינות הכניסה למוסדות להשכלה גבוהה. מתמטיקה הינו מרכיב הכרחי לכל תלמיד משום שלא ניתן לקבל תעודת בגרות מלאה ללא הבגרות במתמטיקה. את הבגרות חובה לסיים ברמה של 3 יחידות לימוד לפחות.
המבחן עצמו נחשב למורכב וקשה ולכן רבים נרתעים מלימוד עצמי ופונים ללימודי מכינה במתמטיקה על מנת לקבל את כל הכלים הדרושים להצלחה במבחן.
 
מתעניין במכינה במתמטיקה?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא מכינות:

דרישות ותנאי קבלה:

 
משך זמן הלימודים למכינה במתמטיקה הינו בין 4-6 חודשים אך משתנה בין מוסד אחד למשנהו. במכינה, מחויב התלמיד להשתתף בשיעורי הקורס ולעבור את כל המבחנים במהלכו.
תכנים ומסלולי לימוד:
מסלול לימוד אינטנסיבי במיוחד ומתאים לתלמידים שמוכנים להשקיע בעבודה רבה ומאומצת, רמת חומר הלימודים גבוהה ומשתנה בהתאם למספר היחידות של התלמיד, כלומר, תלמיד שבחר ללמוד 5 יחידות ילמד את היקף החומר המלא שבו: אלגברה, טריגונומטריה, אינטגרלים, מספרים מורכבים, לוגים ועוד , ולעומת זאת, תלמיד שמעוניין לעבור את הבגרות ברמה של 3 יחידות לימוד לא יצטרך ללמוד את כל החומר הנ"ל.
ישנם שני מועדים בשנה לבחינת הבגרות במתמטיקה : מועד חורף-ינואר, מועד קיץ-יוני.
היתרונות - מכינה במתמטיקה:
מכינה במתמטיקה מקנה לבוגריו כלים ומשאבים רבים ונחוצים לו, על מנת לעבור את המבחן בהצלחה ובציון גבוה. רבים המחליטים ללמוד לבד את מקצוע המתמטיקה נתקלים בקשיים רבים שכן זוהי רמת לימודים גבוהה מאוד וחלקם הרב של אותם התלמידים לא מצליח לעבור את המבחן.
ציון טוב במתמטיקה ייתן כניסה חלקה יותר למוסדות להשכלה גבוהה שכן, זהו מקצוע חובה בכולם.

באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

תלמיד פותר תרגיל במכינה למתמטיקה
מכינה למתמטיקה – המקצוע הכי קשה
המקצוע אשר מכביד לנו על כל תקופת הלימודים בתיכון הוא מתמטיקה, המקצוע שהכי חשוב להורים שלנו שנצליח בו הוא מתמטיקה, ואין ספק שהמקצוע הכי קשה והכי מכובד הוא מתמטיקה.
מכינה במתמטיקה תיתן לנו תזכורת לגבי מה למדנו בתקופת התיכון וכמובן תכין אותנו ללימודים גבוהים בתחומי המחקר, והמדעים, אין ספק שכדי להשתייך לקהילת המדע והמחקר דרושים לימודים מקדימים, וכדי להיות חלק מהאליטה הגבוהה במדינת ישראל עלינו להתאמץ ולהכין עצמינו ללימודים גבוהים אך בסופם לאחר שרכשנו מקצוע מחקרי בעל השכלה גבוהה אנו פורצים לשוק ורגועים במהלך כל חיינו הבוגרים שכן רמת המחייה והרמה בה אנו סובבים ומוקפים היא גבוהה ויוקרתית.
מכינה למתמטיקה זהו הצעד שיכין אותנו ללימודים הגבוהים לגבי התכנים שנעסוק בהם, הרגלי הלמידה וכמובן תחומי המחקר שנתמודד מולם, אין ספק שמקצועות המדע בכלל ומתמטיקה בפרט יאתגרו אותנו וימלאו את חיינו ברצון ושאיפה לשיפור מתמיד ולגילויים חדשים ומי יידע אולי אנחנו נביא לפריצת דרך מדעית ונזכה בפרס נובל הבא, למה לא לכוון גבוה, אבל בינתיים זה מתחיל במכינה למתמטיקה.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים