לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
לימודים לבגרות זוהי תוכנית המתאימה לכל מי שרק מעוניין בה (אין תנאי קבלה) ולמי שמוכן להשקיע מזמנו על מנת שיוכל לקבל תעודת בגרות מלאה ולהשתלב לאחר מכן במוסדות להשכלה גבוהה אם ירצה בכך. כיום ישנן מספר רב של מוסדות המציעים הכנה נרחבת ללימודי מקצועות הבגרות השונים. מומלץ מאוד ללימוד לבגרות בקורסים ולא בלמידה עצמית שכן, בקורסים אלו יכוונו אתכם וימקדו את החומר הנדרש למבחן , מה שיגרום להעלאת הציון ולסיכוי גבוה יותר בהצלחתכם במבחנים.
 
מתעניין בלימודים לבגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרויות:

מי צריך ללמוד לבגרות:

 
השלמת הבגרות נעשית ע"פ צורך ורצון אישי, כלומר כל מי שלא נבחן במהלך לימודיו בבית הספר התיכון וחסרה לו בגרות במקצועות מסוימים , או לחילופין מי שכן נבחן אך רוצה לשפר את ציונו.

תכנים ומסלולי לימוד לבגרות:
בגרות מלאה צריכה להיות בעלת מינימום של 20 יחידות. ישנם שבעה מקצועות שבהם חובה להיבחן שהם: אנגלית, מתמטיקה, היסטוריה, תנ"ך, הבעה עברית, ספרות ואזרחות וישנם מקצועות השלמה רבים ,שהינם בגדר בחירה, כגון: גיאוגרפיה, ביולוגיה, תקשורת ועוד.כמו כן, ישנה גם חובה לבחור במקצוע אחד לפחות שיהיה בהיקף של 4-5 יחידות לימוד, כלומר, מקצוע מתוגבר.
היתרונות בלימודים לבגרות
לימודים לבגרות מקנה את תעודת הבגרות שמהווה כבסיס ייסודי והכרחי להמשך לימודים במוסדות להשכלה גבוהה שהרי מי שאין לו תעודת בגרות מלאה לא עומד בקריטריונים של מוסדות אלו. בתקופה האחרונה גם במקומות עבודה רבים דורשים תעודת בגרות מלאה, מי שאין לו תעודה שכזו יחשב כאופציה אחרונה מבין המועמדים הרבים לתפקידים שונים בשוק העבודה.באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים