לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
השלמת 12 שנות לימוד מתאימים למועמדים אשר לא סיימו את 12 שנות לימודם במסגרת הרגילה מסיבות שונות ומעוניינים להשלמתם לצורך תעודה והמשך לימודים. אין קריטריונים לקבלה למסלול השלמת 12 שנות לימוד, כל אדם לאחר גיל 18 , יכול להתקבל.

דרישות ותנאי קבלה:
אין קריטריונים לקבלה, כל אדם לאחר גיל 18 , יכול להתקבל אך ישנן מקומות בודדים שבהם ידרשו סיום כיתה י ומבחן קבלה. שכר הלימוד במסלול זה של השלמת 12 שנות לימוד הוא משתנה ממוסד אחר למשנהו ונע בין 4500-7000 ₪
 
מתעניין בהשלמת 12 שנות לימוד?השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרויות:

תכנים ומסלול הלימודים:

 
תוכנית הלימודים מותאמת לכל מועמד באופן אישי, ע"פ קצבו וע"פ מקצועות הבגרות שחסרים לו. על מנת לקבל תעודה ל12 שנות לימוד יש צורך בהשלמת 10 יחידות לימוד שמתוכן, 10 יחידות ברמת גמר ו3 יחידות בגרות. התעודה תינתן ע"י משרד החינוך והינה מוכרת ע"י כל הגופים בארץ.

מקצועות החובה הקיימים: מתמטיקה, חיבור והבנת הנקרא. השיעורים יתקיימו במרכזי למידה שבהם קורסים ותגבורים מרוכזים , המכינים את המועמד בפני כל מקצוע בגרות שהוא ניגש אליו.
ישנם שני סמסטרים ללימודים:
סמסטר קיץ שמתחיל בחודש יולי ומסתיים בחודש ינואר.
סמסטר חורף, שמתחיל בחודש פברואר ומסתיים בחודש יוני.
יתרונות במסלול השלמת 12 שנות לימוד

תוכנית הלימודים בנויה ומותאמת לתלמידים לקויי למידה, לכן הלימודים נעשים בקבוצות קטנות ובהנחיה אישית, מה שתורם להצלחה רבה בבחינות וללימוד קל. תעודת 12 שנות לימוד מקנה בסיס חשוב בעתיד לימודי בו תבחרו שהרי שום מוסד לימודים גבוה לא יקבל מועמדים ללא 12 שנות לימוד.
השלמת 12 שנות לימוד – הבטיחו לעצמיכם עתיד טוב יותר!
מסתבר כי דווקא בשנים המיועדות ללימודים במיוחד בגיל ההתבגרות, לא לכולנו קל ללמוד. רבים הם הנושאים המעסיקים את מחשבותינו, בין אם מדובר על אהבות חדשות ובין אם מדובר על הנטייה שלנו לנהות בגילאים אלה אחר הנאות. אבל מה לעשות? על מנת להתקדם בחיים נדרשת לנו בגרות מלאה.

הקושי במציאת עבודה
כיום כלל לא קל למצוא עבודה, השוק מוצף בחבר'ה צעירים המשוועים לעבודה טובה ומכניסה והמעסיקים מדקדקים יותר. בדיוק בשל סיבות אלה, השלמת 12 שנות לימוד הינה הכרח המציאות.  השלמת 12 שנות לימוד היא המפתח שלכם להצלחה עתידית, לא רק שקל יהיה לכם למצוא עבודה, אתם תוכלו גם להירשם למבחנים הפסיכומטריים ולהתחיל ללמוד במוסד אקדמאי מבוקש.

וזוהי רק ההתחלה...
אכן, השלמת 12 שנות לימוד זוהי רק ההתחלה. המוסדות האקדמאים למיניהם דורשים מכם לא רק תעודת בגרות טובה עם ציונים גבוהים, אלא גם ציון פסיכומטרי גבוה, כאשר הם משקללים את הציון הסופי ומעניקים משקל רב הן לציוני בחינות הבגרות, והן לציון הפסיכומטרי. המכונים המציעים לכם לסיים את בחינות הבגרות, מיועדים לא רק לאלה שהם חסרי תעודה, אלא גם למי שרוצים לשפר את ציוניהם. היתרון הגדול הנעוץ במכונים אלה, הוא הענקת תשומת לב מיוחדת לכל תלמיד ותלמיד תוך כדי התייחסות לצרכיו האישיים והתייחסות לבעיות אשר מקשות עליו לסיים את הלימודים, כגון לקויות למידה, אבל זכרו תמיד את האמרה, גם אם מדובר על קלישאה שחוקה – לעולם לא מאוחר!

באתר בוגר, תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לכם, על מנת למצוא את המקום הנכון בשבילכם ללימודים, בכל תחום שתחפצו בו. אנו ניתן לכם הכוונה נכונה וייעוץ מקצועי וכל מה שנותר לכם הוא להשאיר פרטים און ליין ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים להשלים בגרויות? לשפר ציוני בגרות? ללמוד במכינה? ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי הנלמד על ידי אנשי המקצוע הטובים בתחומם? פנו בהקדם האפשרי אל בוגר פורטל השלמת בגרויות, השאירו את הפרטים שלכם, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי!
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים