לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
בהמשך החיים, רבים מבקשים להתקבל ללימודי תואר ומבינים שעליהם לשפר ציונים בתעודת הבגרות, או אפילו להשלים בגרויות חסרות, ורבים בוחרים לעשות זאת באחת מבתי הספר העוסקים בהכנה לבגרות או במכינות.

השלמת בגרות או מכינה – מספר המקצועות
במכינה, לומדים כארבע או חמישה מקצועות, כאשר ממוצע הציונים שמתקבל מחליף את ממוצע ציוני תעודת הבגרות. כשמשלימים בגרויות בבתי ספר שעוסקים בהכנה למבחני הבגרות, ניתן לבחור גם קורס אחד או שנים, תלוי במידת הצורך. לכן, במידה ואין צורך ביותר מדי קורסים, יכול להיות שהתלמידים יעדיפו לבחור באופציה של השלמת בגרות בודדת, או כל קורס בנפרד. למשל לפרוס כמה קורסים על תקופת זמן, לסיים אחד ורק אז לגשת לאחד אחר, בהתאם ללוח הזמנים שמתאים לכל אחד.
 
מתעניין בהשלמת בגרויות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרויות:

השלמת בגרות או מכינה - עלויות

 
כאשר מדובר בהשלמת ציון אחד לבגרות, או השלמה ושיפור של שניים או שלושה ציונים, הסכום עשוי להיות נמוך יותר בבתי הספר שעוסקים בהכנה לבגרויות היות ואתם משלמים פר קורס. במכינה משלמים על שנת לימודים ואלא אם כן יש לכם שיפורים גדולים לעשות, כדאי לעשות השוואת מחירים ולבחון איזו אופציה תהיה לכם זולה יותר. ישנו הבדל גם במחירים בין בתי הספר השונים. כדאי לקחת זאת בחשבון, יחד עם שיקולים כמו איכות ומקצועיות שאינם פחות חשובים.
השלמת בגרות או מכינה - גמישות
הלימודים במכינה נחשבים לפחות גמישים מאשר בבתי הספר להשלמת בגרויות. לעומת זאת, כאשר נרשמים לקורסים נפרדים של השלמת בגרות, אפשר לשלוט בקצב, ולתמרן בין מסלול ערב, מסלול בוקר, ואפילו מסלול משולב. בתי הספר שעוסקים בהכנה לבגרויות מודעים לאילוצי השעות של התלמידים היות וחלקם עובדים במשרות שונות, ולכן מציעים מגוון רחב של מסלולים בכדי לאפשר גמישות מרבית.
מי שכבר מכוונן על השקעת רוב זמנו בלימודים, אולי יעדיף ללמוד במכינה שתכניס אותו למסלול נוקשה יותר. כאשר המטרה היא להתקבל למוסד אקדמאי ספציפי, לעיתים התלמידים מעדיפים למוד במכינה של אותו מוסד, כך הם יוכלו לקבל קצת מושג לגבי האווירה, הלימודים וכדומה. מי שמתקשה להתמודד מול לוח זמנים שאינו מאפשר לו לעבוד תוך כדי, יעדיף אולי אופציה של השלמת בגרות כך שיוכל לבנות לעצמו מערכת גמישה.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים