לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות

לוגו בגרויות ופסיכומטרי-רינת אליטוב
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות, פסיכומטרי
מיקום: מודיעין, חדרה

בית ספר רינת אליטוב להשלמת בגרויות ממוקם בעיר מודיעין, הבית ספר הייחודי ביותר באזור, והוא נועד לסייע לתלמידים לשפר או להשלים את בחינות הבגרות שלהם, על מנת להתקבל ללימודי אקדמאיים גבוהים בתחומים בהם הם יבחרו. בית הספר גם מאפשר ללמוד למבחן הפסיכומטרי, כל זאת באווירה נעימה במיוחד. בית הספר מציע דרך לימודים, אווירה, צורות תרגול וצורת הוראה יוצאות דופן אשר אינן קיימות במקומות אחרים.

תוצאות מבחני הבגרות של התלמידים הן לא פחות ממפתיעות, התלמידים מגיעים להישגים גבוהים בהחלט. נבחרת המורים מסייעת לתלמידים, גם ברגעי המשבר שלהם, הם מציעים לתלמידים שיטות לימוד ייחודיות, אותן ייסדה רינת אליטוב. תוכנית הלימודים מיועדת לחיילים וצעירים שציוני הבגרות שלהם אינם מאפשרים להם להתקבל למוסדות האקדמאיים וגם לתלמידים אשר כלל אינם זכאים לתעודת בגרות. בית הספר מציע לתלמידים לימודי ערב כך שניתנת להם ההזדמנות לעבוד במהלך היום, וכך לשלם בעבור הלימודים.מקצועות הלימוד להשלמת בגרויות:
  • ספרות
  • תנ"ך
  • היסטוריה
  • אזרחות
  • אנגלית
  • מתמטיקה
  • לשון
  • גיאוגרפיה

רינת אליטוב בגרויות – בית הספר לבגרויות ופסיכומטרי הטוב ביותר במודיעין!
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

הצלחה מובטחת בבחינות הבגרות!

 
בניגוד לבתי הספר בהם למדו התלמידים, רינת אליטוב בגרויות מציע לתלמידים כיתות קטנות במיוחד מה שמאפשר תשומת לב מיוחדת לכל תלמיד ותלמיד. תלמידים שהתייאשו מבחינות הבגרות ולא צלחו אותן, יופתעו לגלות שישנה גם דרך אחרת. בבית הספר לבגרויות של רינת אליטוב לא יאפשרו לכם להרים ידיים, ההצלחה הינה מובטחת. בית הספר מתחייב לקבוצות קטנות, בכל כיתה לומדים לא יותר מ 20 תלמידים, והרמה מותאמת באופן אישי לכל תלמיד, הכל על פי היכולות שלו והצרכים שלו. את תוכנית הלימודים מתכננים עם התלמיד מראש, המורים יכירו אישית את התלמידים והם יעקבו אחר קצב ההתקדמות שלהם ויוציאו מהם את הטוב ביותר, כל זאת באווירה נעימה ותומכת. על מנת לזכות בתעודת בגרות, יש ללמוד את כל מקצועות החובה: אנגלית, מתמטיקה, ספרות, היסטוריה, הבעה בלשון ותנ"ך. בבית הספר יאפשרו לכם גם ללמוד מקצועות בחירה כגון גיאוגרפיה, אומנות, פיזיקה, כלכלה, מחשב, שפה זרה נוספת ועוד.

שלבי הלימוד
בבית הספר ניתנת הכוונה וייעוץ מקצועיים מקיפים כל זאת על מנת שתלמידים יגבשו לעצמם תוכנית לימודים המתאימה רק להם, על פי צרכיהם והנתונים שלהם. בשלב הראשון יחליטו התלמידים מהו התואר המתאים להם ביותר, מהם המוסדות האקדמאיים בהם הם רוצים ללמוד, ועל השוני בין המוסדות השונים. בשלב השני, היועצים המועסקים בבית הספר יתחייבו ביחד עם התלמיד לדרישות הקבלה של כל מוסד ומוסד על מנת שציוני הבגרות יהיו רלוונטיים, כמו גם ציון במבחן הפסיכומטרי. בשלב השלישי יתחייבו היועצים לציוני הבגרות של התלמידים, ייעצו להם האם כדאי לשפר או להשלים את בחינת הברות, מהו הציון הפסיכומטרי הנדרש מהם. היועצים מכירים את כל המוסדות האקדמאיים בארץ ואת תנאי הקבלה אליהם.
מפת הגעה
 
סרטון
 
על המורים
מדובר על צוות מורים בעל סטנדרטים לימודיים גבוהים במיוחד. יכולות הלימוד שלהם הוכחו עם השנים והתלמידים מגיעים להישגים מצוינים. ניתנות יותר שעות הוראה מכל מקום אחר, ומספר התלמידים בכל כיתה הינו הוא קטן, התלמידים נהנים מיחס אישי, כל מורה זוכה להיכרות מעמיקה עם התלמיד שלו, כך צוות ההוראה מגבש דרכים לקדם את התלמידים ולהעלות את רמת המוטיווציה שלהם.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים