לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
בית הספר רז אתגרים הינו אחד הטובים בארץ בתחום של לימודים לבגרות ו/או לפסיכומטרי ומתאים לכל מי שרוצה להשלים או לשפר בגרויות, לרוב זה עבור כל מיש אינו עומד בתנאי הקבלה למכללה/לאוניברסיטה ורוצה לתקן את העניין בצורה הטובה ביותר.
רז אתגרים הינו בית ספר הפועל כבר כ-10 שנים, החל משנת 2004 והמטרה העיקרית שלו היא להביא את כל תלמיד למצב שבו הוא מוציא את המיטב שלו ואת מלוא הפוטנציאל שלו בלימודים. בית הספר רז אתגרים מפוקח על ידי משרד החינוך ומוכר כבית ספר אקסטרני.  
חיילים משוחריים בבית הספר, יוכלו לשלם עבור שכר הלימוד עם הפיקדון הצבאי שלהם


רז אתגרים נמצא ברחוב הרצל 27, זכרון יעקב
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

מסלולי לימוד

 
כחיכחגכ בבית הספר רז אתגרים תמצאו מסלולי לימוד לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית כדלקמן:
* לשון
* היסטוריה
* תנ"ך
* אנגלית
* מתמטיקה
* ספרות
* אזרחות 
* קורס פסיכומטרי
* שיעורים פרטיים

מעוניינים לקבל הדרכה מהמורים הטובים ביותר? ברז אתגרים לא רק מאפשרים קורסים למקצועות השונים בבחינות הבגרות כמו מתמטיקה, אנגלית, ספרות ועו, אלא מאפשרים גם שיטה ייחודית של לימודים בתגבורת של שיעורים פרטיים והכל בהתאמה אישית לכל תלמיד, לפי הרמה בה הוא נמצא והיעד אליו הוא צריך להגיע. 

 
מפת הגעה
 
סרטון
 
על הבגרויות ברז אתגרים

כיום, במדינת ישראל, אין אפשרות להתקבל לאוניברסיטה או למכללה, לפחות לא במקום נחשב, לולא יש תעודת בגרות מלאה. בחלק מהמקומות והמקצועות ידרשו גם ציון פסיכומטרי או לפחות עמידה בציון ממוצע גבוה של בחינות הבגרות. על כן, אין ספק כי לבחינות הבגרות יש משקל גדול מאוד בעולם הלימודים בארץ, ובכדי לשפר אותן או להשלים בגרות, יש להגיע אל מקום מומחה בלימודים הללו , בדיוק כמו בית ספר רז אתגרים, אשר מתמקד בבגרות ופסיכומטרי ויעניק לכם את כל הכלים והידע לעבור את הבגרויות בהצלחה מרבית. 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים