לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
בית ספר 800, הינו בית ספר ללימוד בחינת הפיסכומטרי. פסיכומטרי 800 זהו לא עוד מוסד לימודים רגיל ללימוד הבחינה הכה מלחיצה המון אנשים, אלא המקום הנכון ללמוד לקראת מבחן הפסיכומטרי, משום שהוא מעניק את כל הידע, הכלים והטיפים לעבור את המבחן בהצלחה יתרה והכי חשוב להגיע למבחן ברוגע ובנחת, כאשר רמת המוכנות גבוהה ביותר. 
בבית ספר פסיכומטרי 800 מתחייבים לכם שתגיעו הכי מוכנים שאפשר לבחינה ותוציאו את הציון המקסימלי אליו שאפתם. הליווי האישי של המורים הטובים בארץ, היחס החם והרמה הגבוהה, היא זאת שתוביל גם אתכם להצלחה בטוחה. 


פסיכומטרי 800 נמצא ברחוב ויצמן 53, תל אביב
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

מסלול הלימודים

 
בבית ספר פסיכומטרי 800 ניתן לעבור קורס מבחן אמיר וקורס מבחן פסיכומטרי. קרוס המבחן הפסיכיומטרי מתבצע על ידי שיטות לימוד ייחודיות בכיתות מכגובשות שהשיעורים מועברים על ידי המורים שנבחרו בקפידה ולכולם ניסיון עשיר בתחום וכולם עברו בעצמם את בחינת הפסיכומטרי בהצלחה יתרה. 
בתחילת הדרך, כל תלמיד יעבור ייעוץ פרטי ויקבל תוכנית המותאמת לו באופן אישי ופרטני, כך שכל אחד יוכל להתקדם מהרמה בה הוא נמצא מלכתחילה. במהלך הלימודים המורים יהיו לצד התלמידים ויעברו איתם שלב שלב, בדרך בטוחה ונעימה יד ביד, לעבר ההצלחה במבחן. 
מפת הגעה
 
סרטון
   
פסיכומטרי 800 זה המקום בשבילכם ללמוד פעם אחת ולתמיד את השיטות והכלים למבחן הפסיכומטרי בהצלחה. אז אם אתם לא רוצים לעשות קורס אחרי קורס ורוצים לסיים עם זה בפעם אחת ולתמיד, בואו ללמוד למבחן הפסיכומטרי בבית הספר פסיכומטרי 800
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים