לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
מכללת קיי הינה מכללה אשר מאפשרת גם לימודים במכינה לבגרות במסלולים שונים, החל ממסלול דו שלבי, למסלול חד שלבי ועד למכינה אינטנסיבית למי שרוצה לסיים כמה שיותר מהר עם הלימודים. במכללה יוענקו גם מלגות ופטור משכר הלימוד לכל מי שזכאי לכך לפי משרד החינוך. 
במכללת קיי יעניקו לכם שירותי ייעוץ אשר יסייעו לכם בהחלטה על מה ללמוד בהמשך ומה מתאים לכם בהתאם לאופי, לדרישות ולציפיות שלכם. כל הבוגרים של המכינה יוכלו להמשיך וללמוד לתואר ראשון במוסד להשכלה גבוהה אותו יבחרו במידה וזה עומד בתנאי הקבלה של אותו מוסד. 


מכללת קיי שוכנת ברחוב עזריאל ניצני 6, באר שבע
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

מסלולי לימוד

 
מכללת קיי , במחלקה של מכינה לבגרות הינה מכללה אשר מאפשרת לעשות מכינה במקום ולשפר/להשלים את הבגרויות השונות הנדרשות לצורך קבלת תעודת בגרות מלאה ולצורך קבלה למוסד אקדמאי להשכלה גבוהה. במסגרת המכינה לבגרות יועברו השיעורים במצקועות הבאים: אנגלית, היסטוריה, ספרות, מתמטיקה, תנ"ך, אזרחות והבעה עברית, כאשר יהיה ניתן ללמוד את כל המקצועות או להשלים רק את מה שחסר ולהתאים את מסלול הלימודים באופן אישי לכל תלמיד. 
מפת הגעה
 
סרטון
 
מכללת קיי דואגת לעתיד שלך. אז אם אתה תמיד חשקת ללמוד לתואר ראשון במקצוע מבוקש אך חסר לך בגרות במקצוע מסוים, או אם חסר לך מספר נקודות בלבד בכדי להתקבל לאוניברסיטה ואתה צריך לשפר את הציון שלך, זה הזמן להגיע אל מכללת קיי וליהנות משיטת לימוד מקצועית, אישית וברמה גבוהה ביותר. 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים