לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
מכללת לוינסקי הינה מוסד אקדמאי להכשרת מורים אשר פועלת כבר עשרות שנים (החל משנת 1912) ונמצאת בתל אביב בשכונת נוה צדק. המכללה מאפשרת למורים להמשיך את הכשרתם המקצועית ולעשות תואר שני בחינוך.
למעלה מ100 שנים של פעילות ולמעלה מ40 אלף סטודנטים אשר שימשו/ משמשים כיום כמחנכים ומורים אשר משנים את התמונה במערכת החינוך בארת ומטביעים את החותם שלהם.
אין ספק כי מדובר במקצוע שעושים אותו באהבה או לא עושים אותו בכלל, ועל כן, אם יש לך את הג'וק הזה ללמוד חינוך והוראה ואתה יודע מאז ומתמיד שזה מה שאתה אוהב ורוצה לעשות, בוא עוד היום לקבל פרטים ללא התחייבות מהיועצים שלנו בלוינסקי.


שושנה פרסיץ 15, תל אביב
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

מסלולי לימוד

 
מכללת לוינסקי לחינוך מאפשרת לכם להגיע וללמוד את התחום החינוך כתואר ראשון ו/או שתואר שני ובנוסף גם לימודי מכינה ייעוית ומכינה לבגרות שתתבצע במקום על ידי המורים הטובים בארץ. 

* תואר ראשון בחינוך
* תואר שני בחינוך
* מכינה ייעודית להוראה
* מכינה לבגרות

 
מפת הגעה
 
סרטון
 

לימודים במוסד אקדמאי גבוה 
תחום החינוך אינו עוד תחום שניתן ללמוד בכל מקום. מדובר בתחום שתמיד היה ותמיד יהיה נפוץ, הרי מדובר בחינוך הדור העתידי של כולנו ובכדי להצליח בו ולעשות אותו כמו שצריך חייבים לשלוט בחומר ולאהוב את המקצוע כמה שיותר. את האהבה כל סטונדט מביא איתו אלינו ללוינסקי, אולם את הניסיון והמקצועיות אנחנו מביאים ומספקים לו. צוות המורים והמדריכים שלנו הם מהשורה הראשונה בארץ. לכולם ניסיון והכשרה ואהבה עצומה למקצוע.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים