לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
לוגו מכון הוראה לקבוצות ולפרטי UPGRADE
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות
מיקום: ירושלים

מכון UP GRADE  ירושלים הוא אחד המכונים המובילים בירושלים המסייע לתלמידיו לצלוח בהצלחה את כל בחינות הבגרות הנדרשות. בבית הספר ניתן למצוא מגוון מסלולים שונים: קורס הכנה לבגרות בקבוצות קטנות במתמטיקה, אנגלית ולשון. כמו כן מוצע קורס הכנה למבוגרים באנגלית עסקית, קורסים ממוקדים בנושאים ספציפיים וקורסי העשרה לתלמידי חטיבת ביניים והתיכון, כמו גם שיעורי עזר קבוצתיים. המכון מעניק מענה מיידי לצרכיו הלימודיים בהווה ובעתיד של תלמידיו. הוא מחזק היכן שהתלמידים חלשים, משלים ומעמיק את החומר הנלמד בבתי הספר, ומעניק מענה לתלמידים בני כל הגילאים. הלמידה במכון מתקיימת במתכונת של קבוצות קטנות, כך ניתן יחס פרטני ואישי לכל תלמיד ותלמיד, המורים מתמקדים בצרכיהם של התלמידים. ניתנים שיעורי העשרה המעמיקים את החומר הנלמד, התייחסות אישית לקשיים של התלמידים ופערים שנוצרו והכנה אינטנסיבית לבחינות הבגרות תוך כדי למידת החומר המדויק לבחינות, סוללים לכם את כל הדרך להצלחה!

מכון UP GRADE  ירושלים – המכון המוביל בתחומו בירושלים!
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

מדוע ללמוד במכון?

 
מכון UP GRADE  ירושלים מתאים לכל קבוצה תוכנית לימודים אישית. אומנם השיעורים מעמידים בפני התלמידים אתגרים לא מועטים, אבל הם מאפשרים קשר טוב בין התלמידים המגיעים מבתי ספר שונים, מתקיים שיתוף מלא בחומר הלימודי, הלמידה היא חוויתית ומעשירה, קיימת הפריה הדדית בין התלמידים, סביבת הלימודים הינה דינאמית וצעירה ומתקיימים מפגשים חברתיים גם לאחר שעות הלימודים, מה שאף בית ספר אחר לא מציע לתלמידים. במכון שוררת אווירה חמה ותומכת, והוא מעסיק צוות מורים מנוסה, מקצועי ומיומן. מטרות המכון הן להקנות ידע לתלמידים, להקנות להם מיומנויות למידה, דרכי למידה והקניית תחושות ביטחון כל הדרך להצלחה בבחינות הבגרות. המכון גם מציע לתלמידיו חבילות לימודים במחירים אטרקטיביים, ההשקעה הכספית הינה נמוכה בהשוואה לשיעורים פרטיים, מדובר על מחירים סבירים והוגנים המאפשרים לכל תלמיד להצליח. במכון ישנה שיטה בדוקה להצלחה: ניתן ייעוץ מקצועי אישי, המורים מלווים את התלמידים לאורך כל הדרך.

על המורים
במכון מועסקים מורים צעירים בעלי רוח רעננה, הם מקצועיים במיוחד ובעלי ניסיון מוכח בתחום ההוראה בכלל ובפרט בתחום ההכנה לבחינות הבגרות. את המורים המכון בחר בקפידה יתרה, המכון הכשיר אותם ללמד על פי שיטות הייחודיות רק לו, והם כמובן מחויבים לאורך כל הדרך להצלחת התלמידים. מורי המכון קשובים לתלמידים, הם סובלניים וסבלנים, ויעשו הכל למען התלמידים.
מפת הגעה
 
סרטון
   
חווית הלמידה במכון
הלמידה במכון מורכבת ממרתונים וסימולציות על מנת שהתלמידים יגיעו להישגים מצוינים ויקצרו הצלחות בבחינות הבגרות ובכל המקצועות. ימי הלימוד במכון הינם מרוכזים ואינטנסיביים, הקורסים ממוקדים אך ורק בנושאים ובחומר הלימודי הרלוונטי לבחינות הבגרות. התלמידים יקבלו מהמורים טיפים ועצות מועילות על מנת להתמודד טוב יותר עם כל החומר הנלמד, ויהיו מוכנים לכל סיטואציה אפשרית במהלך הבחינה. הסימולציות המוצעות במכון הינן עדכניות, ומדמות זמן אמת, על פי החומר האחרון אשר הוכתב על ידי משרד החינוך.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים