לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
לוגו ירדן-בגרות ופסיכומטרי
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות, פסיכומטרי
מיקום: הילל 18, ירושלים

ירדן בגרות ופסיכומטרי הוא אחד מבתי הספר המובילים בירושלים בתחומו. בית הספר מכין מאות תלמידים מידי שנה הן לבחינות הבגרות והן לפסיכומטרי. בית הספר הוקם בשנת 1988 ולכן גם מדובר בבית ספר וותיק, הוא חרט על דגלו כמה ערכים חשובים – מקצועיות, מצוינות ומסירות רבה לתלמידיו, כך בדיוק בית הספר מביא להצלחה יתרה של התלמידים בבחינות הבגרות ובמבחן הפסיכומטרי.

מקצועות הלימוד להשלמת בגרויות:
  • ספרות
  • תנ"ך
  • היסטוריה
  • פיזיקה
  • אנגלית
  • מתמטיקה
  • לשון
  • גיאוגרפיה
  • אזרחות

בית הספר מאפשר לתלמידים ללמוד בצורה יעילה ונוחה מאוד. הוא מציע שיטות לימוד הייחודיות רק לו, הו פותחו על ידי המורים המועסקים בבית הספר, מורים בעלי ניסיון רב בתחום ההכנה לבחינות הבגרות. המורים בבית הספר גם בודקים את בחינות הבגרות של משרד החינוך. בית הספר מציע כיתות קטנות, וכך כל תלמיד מקבל יחס אישי ובנוסף, אווירת הלימודים הינה נעימה ונוחה.

ירדן בגרות ופסיכומטרי – גם בירושלים גם בתל אביב וגם בראשון לציון!
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

אודות בית הספר

 
ירדן בגרות ופסיכומטרי הינו אחד מבתי הספר המובילים בירושלים ויש לו שלוחה גם בתל אביב. בית הספר מאפשר לתלמידים להגיע להישגים מצוינים בבחינות הבגרות והן במבחן הפסיכומטרי. בית הספר מציע את המורים הטובים ביותר בתחומם, כיתות קטנות המאפשרות לימוד פרטני ואינטימי, שיטות הלימוד הינן ייחודיות לבית הספר, תוכנית הלימודים המוצעת הינה מקיפה ויסודית. כמו כן, מוענקים לתלמידים שיעורי תגבור, כל אלה מאפשרים מצוינות. לתלמידים ניתן יחס אישי והשקעה רבה, ישנה התייחסות פרטנית לכל תלמיד ותלמיד, כך שאף אחד מהם לא נותר בסופו של דבר מאחור, בית ספר לא מאפשר לתלמידיו לא להצליח. בית הספר מאפשר שיפור ציוני הבגרות, מסלול להשלמת בגרות מלאה, בגרות בלימודי ערב, בגרות מלאה בתקופה של שמונה חודשים, קורס הכנה לפסיכומטרי ותיכון אקסטרני לתלמידי כיתות י'.

מדוע ללמוד בירדן?
בית הספר הוא בית ספר אשר דואג לתלמידיו, אכפת לו מהם ומציוני הבגרות או הפסיכומטרי אותם הם משיגים. בית הספר לומד להכיר את יכולותיו של כל תלמיד ותלמיד ומתייחס ליכולותיו האישיות, כל זאת בתהליך הדרגתי ועד להשלמת בחינות הבגרות. בתוכנית הלימודים מושם דגש רב על מנת להקנות לתלמידים את כל מושגי היסוד, תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר, על מנת להעמיד את התלמידים על רגליהם. ירדן מלווה את תלמידיו מתחילת התהליך ועד סופו או עד שיקצרו הישגים מצוינים בבחינות הבגרות. בקורסים השונים יילמד כל החומר הנדרש לבחינת הבגרות ואין שום צורך להגיע עם ידע מוקדם. תוכנית הלימודים הינה מדויקת, נלמד רק החומר הנדרש לבחינה. בבית הספר התלמיד הוא המרכז ולכן התלמידים זוכים ליחס אישי מהמורים, ניתנת להם אוזן קשבת במהלך כל תקופת הלימודים. בבית הספר ניתנים ספרי לימוד ומחשבונים בחינם, תגבורי שיעורים לתלמידים הנתקלים בבעיות, שיעורי התגבור ניתנים בחינם ללא תוספת תשלום, וכל זאת על מנת לסגור פערים. שני שבועות לפני תחילת הלימודים, מתקיימות מכינות במקצועות מתמטיקה ואנגלית על מנת לרענן את החומר. מוצע מרתון לימודים בחינם לפני כל בחינה בו פותרים שאלות ממבחני הבגרויות האחרונים. ולסיכומו של דבר, בית הספר מחויב להצלחת תלמידיו!
מפת הגעה
 
סרטון
   
המורים הטובים ביותר!
בית הנספר מציע מורים מקצועיים ומיומנים המכינים את התלמידים לבחינות הבגרות. מדובר על מורים שבודקים את בחינות הבגרות של משרד החינוך. הם משקיעים עד תום בתלמידים, בעלי סבלנות רבה, ועושים הכל על מנת שהתלמידים יצליחו!
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים