לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
השלמת בגרות מלאה- מדוע אתם זקוקים לה?
ציפיות בשוק העבודה: רבים מאתנו מתעוררים יום בהיר אחד ומבינים שאין ברירה אחרת וחייבים השלמת בגרות מלאה. הרי שלא ניתן להגיע רחוק כשבידינו בגרות חלקית עם ציונים נמוכים. כמעט לכל מקום שנפנה, ועבור כל משרה בעלת ערך גבוה (ואף למשרות רבות עם שכר מינימום או קצת מעל המינימום) תעלה הדרישה הבלתי מתפשרת להציג תעודת בגרות מלאה. יש מקומות רבים שמציבים תנאי מוקדם של תואר ראשון כלשהו בכדי להתקבל לעבודה. במילים אחרות, אנו רואים מגמה של עלייה בדרישות וציפיות כלפי מחפשי עבודה בימינו, לעומת דורות קודמים. בהתחשב במגמה זו, ניתן להבין כמה חשובה השלמת בגרות מלאה, כתנאי מקדים להשגת משרה מכובדת בתחומים שונים.
 
מתעניין בהשלמת בגרות מלאה?השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרויות:

כמה דברים על השלמת בגרות מלאה

 
קצת נתונים סטטיסטיים: על פי מחקר סטטיסטי שנערך על-ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ישנה ירידה משמעותית במספר המשרות הפנויות בארץ ברבע השלישי של שנת 2012 לעומת הרבע השני בשנה זו. אף על פי כן, ישנה עליה ברבע השלישי של שנת 2012 במספר המשרות הפנויות עבור בעלי תואר אקדמאי, לעומת הרבע השני בשנה זו. בנוסף, ישנה עליה במספר המשרות הפנויות עבור מנהלים ועובדי פקידות. משמעות הדבר היא, שבכל שנה שעוברת גדלה החשיבות להשיג תואר אקדמאי בכדי להצליח ולהתקדם בשוק העבודה. ובכדי להתקבל למוסד אקדמאי מכובד, חייבים השלמת בגרות מלאה, עם שיפור ציונים במקצועות השונים.
ללמוד בשביל לגדול
המשמעות של השלמת בגרות מלאה עבור חלקנו היא השלמת בגרויות במקצועות הריאליים, לעומת אחרים שצריכים להשלים בגרויות במקצועות העיוניים, ויש הזקוקים להשלים או לשפר ציונים בשני התחומים. מקצועות אלו, שנראו כה משעממים וחסרי תכלית בימי התיכון הקסומים, יכולים לעורר בנו עניין רב כעת, כשאנו יותר בוגרים ומפוכחים. קיימת גם האפשרות, שבעת השלמת בגרות מלאה ניפתח לתחומי לימוד שבעבר לא שקלנו ברצינות ללמוד, כמו מדעי החיים, מדעי הטבע, מדעים מדויקים ותחומים שונים אחרים. ובכדי להתקבל למוסד אקדמאי מכובד לתחומים אלו, יש צורך להשיג השלמת בגרות מלאה עם ציונים גבוהים.

קיבלו תעודת בגרות מלאה

ההיבט הנפשי-רגשי
מעבר לכל האמור לעיל, אסור לנו להתעלם מהעובדה שהשלמת בגרות מלאה תורמת לאדם גם ברובד האישי-רגשי בהתייחס לעצמו ונתינת ערך עצמי גבוה לאדם. מדובר כאן גם על איך שהחברה רואה אותנו, ואיך אנו רואים את עצמנו, דרך עיניהם של הסובבים אותנו. אנו חיים במציאות בלתי מתפשרת, בה ממהרים לשפוט אנשים על פי הישגיהם בחיים, ולא תמיד על פי תכונות אופי, מידות טובות וערכים חיוביים. לכן ישנה חשיבות רבה להשכלה שלנו, גם מבחינת הרגשתנו האישית וגם מבחינת השתלבות בחברה המודרנית, השועטת במהירות מסחררת קדימה כמו רכבת חסרת מעצורים במסילת הטכנולוגיה המשתפרת בכל רגע נתון.
אז למי פונים?
באתר השלמת בגרות תוכלו למצוא מידע רב בנושא רב חשיבות זה של השלמת בגרות מלאה, ואף בנושאים נוספים כגון: השלמת בחינה פסיכומטרית, מכינה ומכינה קדם-אקדמית. בנוסף למידע שתמצאו כאן בנוגע ללימודים, ניתן לקבל מידע על הטבות, הנחות ופגישות יעוץ חינם במוסדות השונים. בכדי לחסוך לכם זמן וכסף, ניתן לשלוח בקשה לאחד המוסדות (או לכמה מוסדות) ברשימה בעמוד הבית של אתר השלמת בגרות בכדי שיצרו איתכם קשר, לקבלת מידע על לימודים באותו מוסד.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים