לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
לוגו המכללה האקדמית אשקלון
מסלולי לימוד: לימודים אקדמאיים, לימודי תעודה, מכינות
מיקום: יצחק בן צבי 12, אשקלון

המכללה היא מכללה עצמאית והיא מציעה תוכניות לימוד לתואר ראשון ברמה גבוהה במיוחד. המכללה מפעילה תוכניות לימוד בתחומים רבים ומגוונים. ניתן ללמוד לתארים ראשונים בתחומים הללו: מדעי החברה ומדעים מדויקים, במסלול של אוניברסיטת בר אילן או במסלול של המכללה. במכללה קיימת איכות הוראה גבוהה ובהתאם גם ההישגים המדעיים שלה. קיימות במכללה קבוצות הוראה קטנות ויחס מספרי מיוחד בין אנשי הסגל לתלמידים. מכללת אשקלון מציעה לתלמידים מכינה ללימודים אקדמאיים המתאימה לחיילים משוחררים ולבוגרי שירות לאומי, אלה המעוניינים להשלים את בחינות הבגרות או לשפר ציונים וכך גם להמשיך אל עבר לימודים אקדמאיים. המכללה מוכרת על ידי משרד החינוך.


תוכניות הלימוד:
  • חינוך והוראה
  • מדעי החברה 
  • מדעי הרוח
  • מחשבים ומדעים
  • רפואה, בריאות ורווחה 
  • מנהל עסקים וכלכלה

המכללה האקדמית אשקלון – המכללה המובילה באזור הדרום!
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

למי מתאימה המכינה?

 
המכינה של המכללה האדמית באשקלון מתאימה לצעירים אשר מעוניינים לשפר או להשלים את בחינות הבגרות שלהם, כל זאת על מנת להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה, הפרוסים לאורכה ורוחבה של הארץ. רבים לא מסיימים את כל בחינות הבגרות, או שהשיגו ציונים נמוכים אשר אינם מאפשרים להם להתקבל למוסדות ההשכלה הגבוהה. ציוני בחינת הבגרות כמו גם הציון הפסיכומטרי הם כרטיס הכניסה למוסדות להשכלה הגבוהה. המכינה במכללה האקדמית אשקלון נפתחת בחודשים אוקטובר ספטמבר, ניתנים פטור משכר לימוד או מלגות על פי נתונים סוציו אקונומיים.

מדוע ללמוד במכללה?
לכל תלמיד ותלמיד מותאמת תוכנית לימודים אישית על פי צרכיו, על פי נתונים ועל פי היכולות שלו. התלמידים יוכלו לבחור במקצועות לימוד שונים, יוכלו לגשת אל כל בחינות הבגרות או רק לחלקן ולשפר את ציוניהם, כל זאת על פי המתכונת של משרד החינוך. המכללה גם מאפשרת לשלב תגבור בשעות ההוראה ומתן שיעורי עזר למי שצריך. לכל תלמיד ותלמיד מותאמת תוכנית לימודים אישית המתאימה רק לו. התלמידים גם יוכשרו בצורה האופטימאלית לקראת לימודים אקדמאיים במוסדות השונים להשכלה גבוהה. לא בכדי סיימו מאות תלמידים את בחינות הבגרות בהצלחה יתרה, המכללה מקדישה את מיטב מאמציה על מנת לאפשר זאת, וצוות המורים שלה הינם מיומנים ומקצועיים.
מפת הגעה
 
סרטון
 
יתרונות המכללה
המכללה מסייעת לתלמידים לשפר את ציוני הבגרות על מנת להתקבל ללימודים גבוהים. המערכת בנויה במתכונת זהה לשעות לימוד אקדמיות, לכל תלמיד תותאם מערכת ותוכנית לימודים על פי צרכיו ויכולותיו, ניתן ללמוד במקצועות לימוד על פי בחירת התלמיד, בהתאם למתכונת משרד החינוך. כמו כן, המכללה מסייעת לתלמידים לשפר את מיומנויות הלמידה שלהם, ניתן ייעוץ בבחירת מקצוע, צוות המורים הינו מיומן ומקצועי. על מנת להתקבל למכללה יש לעבור מבחן מימ"ד או להציג ציון פסיכומטרי. מבחן הכניסה של המכללה נועד על מנת לשבץ את התלמידים למסלולים המתאימים להם. המכללה מציעה קורס הכנה למבחן הפסיכומטרי, מרכז תמיכה לתלמידים בעלי לקויות למידה, ספרייה אקדמית עשירה, מועדון כושר ומעונות סטודנטים.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים