לוגו אתר השלמת בגרות Boger.co.il
פורטל השלמת בגרויות-כל המידע
חיפוש
השלמת בגרויות
מכללות
לוגו היחידה-הכנה לבגרויות בליווי אישי
מסלולי לימוד: השלמת בגרויות
מיקום: תל אביב

השלמת כל מקצועות הבגרות ותעודת הבגרות הם כרטיס הכניסה למוסדות האקדמאיים הפרוסים לאורכה ורוחבה של ארץ. לא בכדי כה הרבה מכללות, אוניברסיטות ומכונים מציעים לתלמידים להשלים את כל בחינות הבגרות ובפרק זמן קצר מאוד. מדובר על לימודים אינטנסיביים, הכרוכים במאמץ לא קל, אבל התמורה היא מלאה ומשתלמת. אלפי תלמידים מסיימים את בחינות הבגרות בציונים גבוהים ובכל המקצועות, וכך יכולים להמשיך אל עבר לימודים גבוהים. ללא תואר ראשון או תואר שני, קשה מאוד להשתלב בשוק העבודה בארץ. היחידה – הלימודים מתקיימים בתל אביב מסייעת לתלמידים לצלוח את הלימודים בהצלחה, לכל תלמיד ניתן ליווי אישי.

מקצועות הלימוד להשלמת בגרויות:
  • ספרות
  • תנ"ך
  • היסטוריה
  • מדעי החברה
  • אנגלית
  • מתמטיקה
  • לשון
  • גיאוגרפיה
  • אזרחות

היחידה – הלימודים מתקיימים בתל אביב נמצאת במרכז העניינים!
 
מתעניין בהשלמת בגרות?
השאר פרטים וקבל שירות חינמי ליעוץ בנושא השלמת בגרות:

תיאור כללי של היחידה

 
מדובר על מרכז לימודים ייחודי המכשיר את התלמידים לגשת אל בחינות הבגרות ובכל המקצועות הנדרשים. כל זאת נעשה באמצעות ליווי אישי ממוקד. הלימודים מיועדים הן לאלה המעוניינים לשפר את ציוני הבגרות, והן לאלה אשר כלל לא ניגשו לבחינות הבגרות בכמה מקצועות או בכולם. המכללה, באמצעות ההכנה לבחינות הבגרות, מאפשר לתלמידים להתקבל ללימודים אקדמאיים במקצועות בהם הם בחרו.

מהם היתרונות?
ללמידה ביחידה – הלימודים מתקיימים בתל אביב ישנם הרבה מאוד יתרונות בולטים: הלימודים נערכים במסגרת קבוצות קטנות מאוד, עד שישה תלמידים בכל קבוצה, מה שמאפשר הענקת תשומת לב והתייחסות אישית לכל תלמיד ותלמיד. המורים המלמדים במכינה הינם מורים מנוסים בעלי וותק רב שנים בסיוע לתלמידים לגשת אל כל בחינות הבגרות. השיטה של היחידה הינה שיטה מיוחדת, ויעידו על כך ההישגים של התלמידים ואחוזי ההצלחה הגבוהים במיוחד. קבוצות הלימודים הינן קבוצות דיון, אין מדובר כאן על הרצאה פרונטאלית, כך יכולים התלמידים להבין טוב יותר את הנושאים הנלמדים ולרדת לעומקם, אלה הם לימודים בעלי משמעות. ביחידה קיימת אווירת לימודים מיוחדת במינה, חמה יותר, בהשוואה למקומות אחרים, מסגרת מכילה ומקבלת כל תלמיד באשר הוא.  בנוסף ובעל חשיבות עליונה, הלימודים גם מותאמים לתלמידים בעלי לקויות למידה, אשר מתקשים בכל מסגרת לימודים אחרת.
מפת הגעה
 
סרטון
   
צורת ומשך הלימודים ביחידה
שנת הלימודים ביחידה מחולקת לשני סמסטרים שונים, סמסטר החורף מתחיל בחודש ספטמבר ומסתיים במועדי הבגרויות – ינואר ופברואר. כמו כן, מוצע גם סמסטר קיץ המתחיל בחודש פברואר ומסתיים במאי יוני ויולי. במהלך סמסטר אחד יוכל לבחור התלמיד ללמוד רק מקצוע אחד עד שלושה מקצועות על מנת לגשת במועד לבחינות הבגרות במועד המבוקש. החידה פועלת על פי תוכנית הלימודים של משרד החינוך, בהן ניתן לצפות באתר משרד החינוך.

מהם קורסי ההכנה המוצעים?
מתמטיקה 3/4 יחידות, אנגלית 3/4/5 יחידות, תנ"ך 2/3/4/5/ יחידות, ספרות 2/5 יחידות, היסטוריה 2/5 יחידות, אזרחות 2 יחידות, הבעה בעברית 2 יחידות, גיאוגרפיה 3/5 יחידות ומדעי החברה 5 יחידות. הקורסים מתקיימים פעם בשבוע או פעמיים בשבוע על פי התחום הנבחר ובהתאם למועד בו נפתח הקורס, וגם בהתאם לשיקולים הפדגוגיים של היחידה.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר – השלמת בגרות בישראל Wplus בניית אתרים